Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Algernón Talmág na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Algernón Talmág: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Western Sky častejšie než akýkoľvek iný obraz od Algernón Talmág: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% z celkového počtu. Potom nasledujú The Founding Of Australia a The Founding Of Australia 1788. Algernón Talmág mal(a) celkom 2 900 návštev: 600 na stránke umelca a 2 300 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 50% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 2 400 návštev. Výber je jasný: Jednotná paleta (Harmónia farieb) získava 56% návštev, ale predstavuje len 35% katalógu.
Algernón Talmág: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Algernón Talmág na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Western Sky
400 návštev · 16,0%
-
2
The Founding Of Australia
300 návštev · 12,0%
-
3
The Founding Of Australia 1788
200 návštev · 8,0%
-
4
Study For 'the Parade Of Dogs At Wembley'
200 návštev · 8,0%
-
5
London, Wet Evening, Gaiety Theatre
200 návštev · 8,0%
-
6
Before The Storm, Tintagel, Cornwall
200 návštev · 8,0%
-
7
Boy On Pony
100 návštev · 4,0%
-
8
Hampshire Countryside
100 návštev · 4,0%
-
9
Ploughing
100 návštev · 4,0%
-
10
October Morning
100 návštev · 4,0%
Ako sa mení počet návštev stránky Algernón Talmág podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Algernón Talmág podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Algernón Talmág sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,2% | 8,0% |
| Mäkký tieň | 12,2% | 12,0% |
| Mierny jas | 38,8% | 40,0% |
| Svetlá rovnováha | 34,7% | 28,0% |
| Luminózny | 4,1% | 12,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,2% | 4,0% |
| Subtelné tóny farieb | 32,6% | 32,0% |
| Vyvážene jemná | 34,7% | 36,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,4% | 28,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 36,4% | 47,8% |
| Neutrálne tóny | 43,2% | 30,4% |
| Tmavé tóny | 15,9% | 8,7% |
| Pastelové tóny | 4,5% | 13,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,2% | 4,0% |
| Vyvážené | 57,1% | 60,0% |
| Sýte | 34,7% | 36,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,3% | 20,0% |
| Jemný | 28,6% | 16,0% |
| Vyvážený | 16,3% | 32,0% |
| Výrazný | 28,6% | 16,0% |
| Vyhlásenie | 12,2% | 16,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,2% | 4,0% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 6,1% | 8,0% |
| Silná farebná jednota | 44,9% | 32,0% |
| Jednotná paleta | 34,7% | 56,0% |
Aké obrazy Algernón Talmág si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Founding Of Australia 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Freshness Of Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cannon Street Station | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London, Wet Evening, Gaiety… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Old Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| October Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Birthday Present | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study For 'the Parade Of Do… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Sketchers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Algernón Talmág?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Algernón Talmág a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 20 Sep | 0 |
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
O Algernón Talmág na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Algernón Talmág má najviac návštev?
- The Western Sky: 400 návštev, 16% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Algernón Talmág?
- 2 900 návštev za dvanásť mesiacov, 600 na stránke umelca a 2 300 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Algernón Talmág priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Jednotná paleta (Harmónia farieb): 56% návštev, 35% katalógu.