Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Andreas Schelfhout na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Andreas Schelfhout: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Sunset At Sea častejšie než akýkoľvek iný obraz od Andreas Schelfhout: 1 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% z celkového počtu. Potom nasledujú River Landscape With Windmill In Haarlem And The Ruins Of Brederode a Loading the sledge Sun. Andreas Schelfhout mal(a) celkom 9 000 návštev: 1 900 na stránke umelca a 7 100 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 62% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 6 500 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (83%), telefóny (16%) a tablety (1%). Výber je jasný: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 50% návštev, ale predstavuje len 32% katalógu.
Andreas Schelfhout: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Andreas Schelfhout na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Sunset At Sea
1 400 návštev · 17,9%
-
2
River Landscape With Windmill In Haarlem And The Ruins Of Brederode
300 návštev · 3,8%
-
3
Loading the sledge Sun
300 návštev · 3,8%
-
4
A Shepherd And His Flock On Castle Grounds
200 návštev · 2,6%
-
5
Ruin in winter landscape Sun
200 návštev · 2,6%
-
6
Dutch Boats Moored On A River Next To A Windmill
200 návštev · 2,6%
-
7
A Village With A Church On A Rocky Coast, Fishermen On The Beach Nearby
200 návštev · 2,6%
-
8
A Winter Landscape With A Horse-drawn Sledge On A Frozen Waterway
200 návštev · 2,6%
-
9
Merriment on ice 3 Sun
200 návštev · 2,6%
-
10
Scaters on canal 3 Sun
200 návštev · 2,6%
Ako sa mení počet návštev stránky Andreas Schelfhout podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 1 500 | 5 000 |
| Aug 2026 | 100 | 1 500 |
| Sep 2026 | 200 | 400 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Andreas Schelfhout podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Andreas Schelfhout sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 1,3% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 2,6% |
| Mierny jas | 36,0% | 39,7% |
| Svetlá rovnováha | 44,0% | 52,6% |
| Luminózny | 6,0% | 3,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,0% | 37,2% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 12,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 23,1% |
| Vyvážené | 48,0% | 65,4% |
| Sýte | 10,0% | 11,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 2,6% |
| Jemný | 18,0% | 14,1% |
| Vyvážený | 14,0% | 6,4% |
| Výrazný | 22,0% | 28,2% |
| Vyhlásenie | 42,0% | 48,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,0% | 14,1% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 42,3% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 28,2% |
Aké obrazy Andreas Schelfhout si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with a Farm betwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cumulus Clou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a herd at th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ship stranded at Schevening… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter landscape 2 Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Small Street In Huy, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| two figures in a summer lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Andreas Schelfhout?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 500 | 83,3% |
| telefóny | 1 400 | 15,6% |
| tablety | 100 | 1,1% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Andreas Schelfhout?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Andreas Schelfhout a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
O Andreas Schelfhout na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Andreas Schelfhout má najviac návštev?
- Sunset At Sea: 1 400 návštev, 18% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Andreas Schelfhout?
- 9 000 návštev za dvanásť mesiacov, 1 900 na stránke umelca a 7 100 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Andreas Schelfhout?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (83%), telefóny (16%) a tablety (1%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 83%.
Aký štýl maľby od Andreas Schelfhout priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 50% návštev, 32% katalógu.