Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Antoine Pesne na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Antoine Pesne: údaje, ktoré sú dôležité
Girl with a Dove je najčastejšie otváranou maandou umelca Antoine Pesne: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The Dancer Barbara Campanini a Elisabeth Christine. Spolu 4 600 návštev: 1 700 na stránke umelca a 2 900 u obrazov. Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 3 900 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (96%) a telefóny (4%). Zmutedé (Saturácia farieb) je preferovaný štýl: 58% návštev, 40% katalógu.
Top 10 obrazov Antoine Pesne podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Antoine Pesne, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Girl with a Dove, 1754
300 návštev · 9,7%
-
2
The Dancer Barbara Campanini, 1745
300 návštev · 9,7%
-
3
Elisabeth Christine, 1740
300 návštev · 9,7%
-
4
Portrait of Jean Baptiste Gayot Dubuisson, 1725
200 návštev · 6,5%
-
5
Frederick the Great as Crown Prince, 1739
200 návštev · 6,5%
-
6
Self-Portrait with Daughters, 1754
200 návštev · 6,5%
-
7
Frederick the Great as Crown Prince, 1740
200 návštev · 6,5%
-
8
Luise Ulrike of Prussia, Queen of Sweden, 1744
200 návštev · 6,5%
-
9
Portrait of Johanna Elisabeth, Princess of Anhalt-Zerbst, 1746
100 návštev · 3,2%
-
10
Portrait of Mary Susanne Dinglinger, born Gutermann, 1721
100 návštev · 3,2%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Antoine Pesne?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 300 |
| Júl 2026 | 1 600 | 2 300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Antoine Pesne?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Antoine Pesne?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Romantický | 50,0% | 62,5% |
| Kontemplatívny | 33,3% | 37,5% |
| Radostný | 16,7% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 54,0% | 48,4% |
| Mäkký tieň | 32,0% | 35,5% |
| Mierny jas | 12,0% | 16,1% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 58,1% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 16,1% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 25,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 87,9% | 92,9% |
| Neutrálne tóny | 9,1% | 7,1% |
| Tmavé tóny | 3,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 62,0% | 67,7% |
| Vyvážené | 38,0% | 32,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 16,1% |
| Jemný | 18,0% | 19,4% |
| Vyvážený | 14,0% | 6,5% |
| Výrazný | 22,0% | 19,4% |
| Vyhlásenie | 32,0% | 38,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 12,9% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 9,7% |
| Vyvážená harmónia | 22,0% | 22,6% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 41,9% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 12,9% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Antoine Pesne v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Johanna Elisabe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Frederick the Great as Crow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Girl with Pigeons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dancer Barbara Campanini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Marianne Cochois | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Jean Baptiste G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Frederick the Great as Crow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Family Portrait of Baron vo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mary Susanne Di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Antoine Pesne pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 400 | 95,7% |
| telefóny | 200 | 4,3% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Antoine Pesne?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Antoine Pesne a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Antoine Pesne
Ktorý obraz od Antoine Pesne má najviac zobrazení?
- Girl with a Dove, s 300 návštevami alebo 10% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Antoine Pesne na AllPaintingsStore.com?
- 4 600 za posledných dvanástich mesiacov (1 700 na stránke umelca, 2 900 na obrazoch).
Prezerá si Antoine Pesne viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (96%) a telefóny (4%); najviac je to z pou počítače so podielom 96%.
Existuje štýl Antoine Pesne, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Zmutedé (Saturácia farieb): 58% návštev oproti 40% v katalógu.