Záruka vrátenia peňazí · 100 dní Bezplatné celosvetové doručenie
449 514artworks 30 612umelci 4 658múzeá 32jazyky

Anton Mauve Čo si kupujúci prezerávajú

1838 – 1888

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anton Mauve na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Anton Mauve: pohľad kupujúcich

Kupujúci otvárajú Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 častejšie než akýkoľvek iný obraz od Anton Mauve: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% z celkového počtu. Potom nasledujú Scheveningen a A Team and Pull-cart. Anton Mauve mal(a) celkom 5 200 návštev: 1 100 na stránke umelca a 4 100 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 700% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 4 300 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (83%), telefóny (12%) a tablety (6%). Výber je jasný: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získava 25% návštev, ale predstavuje len 6% katalógu.

Anton Mauve: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých

10 najnavštevovanejších obrazov Anton Mauve na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.

  1. Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 1 Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 400 návštev · 9,1%
  2. Scheveningen 2 Scheveningen, 1874 300 návštev · 6,8%
  3. A Team and Pull-cart 3 A Team and Pull-cart 300 návštev · 6,8%
  4. The country road 4 The country road 300 návštev · 6,8%
  5. A peasant woman by a barn 5 A peasant woman by a barn 200 návštev · 4,5%
  6. Crossing the Heath 6 Crossing the Heath 200 návštev · 4,5%
  7. Grazing sheep 7 Grazing sheep 200 návštev · 4,5%
  8. Finished grazing 8 Finished grazing 200 návštev · 4,5%
  9. Landscape With Shepherd And Sheep 9 Landscape With Shepherd And Sheep 200 návštev · 4,5%
  10. Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888 10 Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888 200 návštev · 4,5%

Ako sa mení počet návštev stránky Anton Mauve podľa mesiacov?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20264003 900
Aug 20260100
Sep 2026700100

Ako sa mení počet prehliadok obrazov Anton Mauve podľa mesiacov?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Aké obrazy Anton Mauve si udržiavajú záujem, môc po móci?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Untitled (D2X6N7)000000000000
Woman from Laren with lamb000000000000
Changing Pasture000000000000
Le Ramassage du Goémon (Col…0000000003001000
A Dutch Road000000000000
Homeward Bound000000000000
Cow in a Stable000000000000
The Vegetable Garden000000000000
Cows in the Meadow000000000000
In the Vegetable Garden000000000000

Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Anton Mauve?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače4 30082,7%
telefóny60011,5%
tablety3005,8%

V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Anton Mauve?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje
JazykNávštevyZdieľať
japonsky50055,6%
taliansky20022,2%
fínsky10011,1%
švédsky10011,1%

Koľko návštev za deň má Anton Mauve a čo nasleduje ďalej?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje
DeňNávštevy
pi 25 Sep100
so 26 Sep200
ne 27 Sep100
po 28 Sep100
ut 29 Sep0
st 30 Sep0
št 1 Okt0
pi 2 Okt0
so 3 Okt0
ne 4 Okt200
po 5 Okt0
ut 6 Okt0
st 7 Okt0
št 8 Okt0
pi 9 Okt0
so 10 Okt0
ne 11 Okt100
po 12 Okt100
ut 13 Okt100
st 14 Okt100
št 15 Okt0
pi 16 Okt (predpoveď)0
so 17 Okt (predpoveď)100
ne 18 Okt (predpoveď)100
po 19 Okt (predpoveď)100
ut 20 Okt (predpoveď)0
st 21 Okt (predpoveď)0
št 22 Okt (predpoveď)0
pi 23 Okt (predpoveď)0
so 24 Okt (predpoveď)100
ne 25 Okt (predpoveď)100
po 26 Okt (predpoveď)100
ut 27 Okt (predpoveď)0
st 28 Okt (predpoveď)0
št 29 Okt (predpoveď)0
pi 30 Okt (predpoveď)0
so 31 Okt (predpoveď)100
ne 1 Nov (predpoveď)100
po 2 Nov (predpoveď)100
ut 3 Nov (predpoveď)0
st 4 Nov (predpoveď)0
št 5 Nov (predpoveď)0

O Anton Mauve na AllPaintingsStore.com

Ktorý obraz od Anton Mauve má najviac návštev?

Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 návštev, 9% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.

Aká je veľkosť publika umelca Anton Mauve?

5 200 návštev za dvanásť mesiacov, 1 100 na stránke umelca a 4 100 na obrazoch.

Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Anton Mauve?

Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (83%), telefóny (12%) a tablety (6%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 83%.

Aký štýl maľby od Anton Mauve priťahuje kupujúcich?

Obrazy typu Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 25% návštev, 6% katalógu.