Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anton Raphael Mengs na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Anton Raphael Mengs: údaje, ktoré sú dôležité
Škola Athén je najčastejšie otváranou maandou umelca Anton Raphael Mengs: 3 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 30% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Parnassus (study) a Johann Joachim Winckelmann (1717–1768). Spolu 8 900 návštev: 1 100 na stránke umelca a 7 800 u obrazov. Nárast o 25% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 6 900 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (88%), telefóny (10%) a tablety (2%). Inšpiratívny (Atmosféra) je preferovaný štýl: 41% návštev, 6% katalógu.
Top 10 obrazov Anton Raphael Mengs podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Anton Raphael Mengs, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky Anton Raphael Mengs?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
900
6 000
Aug 2026
100
700
Sep 2026
0
1 000
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Anton Raphael Mengs?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Anton Raphael Mengs?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
51,5%
28,0%
Inšpiratívny
6,1%
40,9%
Pokojná atmosféra
12,1%
11,8%
Dramatické
12,1%
6,5%
Klasika
12,1%
5,4%
Pokojný
6,1%
7,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
36,4%
63,4%
Pokojný
9,1%
14,0%
Pokojná
24,2%
5,4%
Melancholický
12,1%
7,5%
Duchovná
9,1%
2,1%
Dramatický
3,0%
3,2%
Zúfalý a vážny
3,0%
3,2%
Romantický
3,0%
1,1%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
63,3%
39,2%
Mäkký tieň
24,5%
26,2%
Mierny jas
12,2%
34,6%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
30,6%
40,2%
Subtelné tóny farieb
49,0%
35,5%
Vyvážene jemná
18,4%
23,4%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
0,9%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
92,7%
98,0%
Tmavé tóny
4,9%
2,0%
Neutrálne tóny
2,4%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
59,2%
62,6%
Vyvážené
38,8%
36,4%
Sýte
2,0%
0,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
6,1%
3,7%
Jemný
26,5%
20,6%
Vyvážený
30,6%
15,9%
Výrazný
16,3%
38,3%
Vyhlásenie
20,4%
21,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,2%
4,7%
jemne prepojená paleta
6,1%
1,9%
Vyvážená harmónia
18,4%
45,8%
Silná farebná jednota
51,0%
39,2%
Jednotná paleta
12,2%
8,4%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Anton Raphael Mengs v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Johann Joachim Winckelmann…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Portrait of Ferdinand IV
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Škola Athén
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
200
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Penitent Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Charles IV as Prince
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Maria Luisa of Parma
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maria Luisa of Parma
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Telefóny alebo počítače: kde sa Anton Raphael Mengs pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
7 800
87,6%
telefóny
900
10,1%
tablety
200
2,2%
Aký je jazykový rozpis publika umelca Anton Raphael Mengs?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
turecky
100
100,0%
Koľko je denných návštev u Anton Raphael Mengs a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
št 24 Sep
500
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
700
ne 27 Sep
200
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
500
st 30 Sep
300
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
200
št 8 Okt
300
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
200
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
Požiadavky na otázky týkajúce sa Anton Raphael Mengs
Ktorý obraz od Anton Raphael Mengs má najviac zobrazení?
Škola Athén, s 3 200 návštevami alebo 30% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Anton Raphael Mengs na AllPaintingsStore.com?
8 900 za posledných dvanástich mesiacov (1 100 na stránke umelca, 7 800 na obrazoch).
Prezerá si Anton Raphael Mengs viac na telefónoch alebo na počítačoch?
Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (88%), telefóny (10%) a tablety (2%); najviac je to z pou počítače so podielom 88%.
Existuje štýl Anton Raphael Mengs, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Inšpiratívny (Atmosféra): 41% návštev oproti 6% v katalógu.