Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Antonio Muñoz Degrain na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Antonio Muñoz Degrain: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú El Safo častejšie než akýkoľvek iný obraz od Antonio Muñoz Degrain: 1 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Potom nasledujú Granada a Rinconete y Cortadillo. Antonio Muñoz Degrain mal(a) celkom 7 000 návštev: 1 800 na stránke umelca a 5 200 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 250% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 5 100 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (76%) a telefóny (24%). Výber je jasný: Tmavý (Luminancia) získava 44% návštev, ale predstavuje len 24% katalógu.
Antonio Muñoz Degrain: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Antonio Muñoz Degrain na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
El Safo
1 400 návštev · 24,6%
-
2
Granada
300 návštev · 5,3%
-
3
Rinconete y Cortadillo
300 návštev · 5,3%
-
4
Pitonisa. Estudio
200 návštev · 3,5%
-
5
Fuente de la Sultana
200 návštev · 3,5%
-
6
Mujer Sentada
200 návštev · 3,5%
-
7
Escena en Cuba
200 návštev · 3,5%
-
8
Un peregrino
200 návštev · 3,5%
-
9
Magdalena contemplando a Jesús
200 návštev · 3,5%
-
10
Jerusalén (olivos y lirios)
100 návštev · 1,8%
Ako sa mení počet návštev stránky Antonio Muñoz Degrain podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 000 | 4 100 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 700 | 700 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Antonio Muñoz Degrain podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Antonio Muñoz Degrain sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 43,9% |
| Mäkký tieň | 48,0% | 45,6% |
| Mierny jas | 22,0% | 10,5% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,0% | 28,1% |
| Subtelné tóny farieb | 14,0% | 15,8% |
| Vyvážene jemná | 42,0% | 40,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 32,0% | 15,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,0% | 64,1% |
| Tmavé tóny | 48,6% | 35,9% |
| Prírodné témy | 2,7% | 0,0% |
| Teplé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 14,0% | 33,3% |
| Vyvážené | 58,0% | 56,1% |
| Sýte | 28,0% | 10,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 5,3% |
| Jemný | 22,0% | 40,4% |
| Vyvážený | 12,0% | 10,5% |
| Výrazný | 26,0% | 17,5% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 26,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 33,3% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 7,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 5,3% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 29,8% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 24,6% |
Aké obrazy Antonio Muñoz Degrain si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape at El Pardo, Mist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banks of the Tiber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nymphs bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Safo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 200 | 300 |
| Pitonisa. Estudio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Desdémona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Granada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Dama adornando un altar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Puesto ya el pie en el estr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Antonio Muñoz Degrain?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 300 | 75,7% |
| telefóny | 1 700 | 24,3% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Antonio Muñoz Degrain?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 400 | 57,1% |
| anglicky | 200 | 28,6% |
| španielsky | 100 | 14,3% |
Koľko návštev za deň má Antonio Muñoz Degrain a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 300 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
O Antonio Muñoz Degrain na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Antonio Muñoz Degrain má najviac návštev?
- El Safo: 1 400 návštev, 25% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Antonio Muñoz Degrain?
- 7 000 návštev za dvanásť mesiacov, 1 800 na stránke umelca a 5 200 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Antonio Muñoz Degrain?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (76%) a telefóny (24%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 76%.
Aký štýl maľby od Antonio Muñoz Degrain priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Tmavý (Luminancia): 44% návštev, 24% katalógu.