Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Arthur Segal na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Arthur Segal: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Onions and a Jug častejšie než akýkoľvek iný obraz od Arthur Segal: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Potom nasledujú Portrait of a Young Girl a Die Aktion, vol. 5, no. 20 21. Arthur Segal mal(a) celkom 1 700 návštev: 600 na stránke umelca a 1 100 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 200 návštev. Výber je jasný: Výrazný (Kontrast) získava 50% návštev, ale predstavuje len 26% katalógu.
Arthur Segal: týchto 9 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
9 najnavštevovanejších obrazov Arthur Segal na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Onions and a Jug, 1939
200 návštev · 16,7%
-
2
Portrait of a Young Girl
200 návštev · 16,7%
-
3
Die Aktion, vol. 5, no. 20 21, 1915
200 návštev · 16,7%
-
4
Still Life of Red Flowers in a Green Vase, 1937
100 návštev · 8,3%
-
5
Flower Study, 1944
100 návštev · 8,3%
-
6
Houses in the Trees, 1915
100 návštev · 8,3%
-
7
A Garden Scene, a Figure in a Shed
100 návštev · 8,3%
-
8
HäUSLICHE ARBEIT (HOUSEKEEPING), 1919
100 návštev · 8,3%
-
9
The Archway
100 návštev · 8,3%
Ako sa mení počet návštev stránky Arthur Segal podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Arthur Segal podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Arthur Segal sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 30,9% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 33,3% | 41,7% |
| Mierny jas | 28,6% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 7,1% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,6% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 35,7% | 41,7% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,1% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,0% | 80,0% |
| Neutrálne tóny | 13,3% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 13,3% | 0,0% |
| Prírodné témy | 3,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 33,3% | 33,3% |
| Vyvážené | 59,5% | 58,3% |
| Sýte | 7,1% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,3% | 0,0% |
| Jemný | 14,3% | 25,0% |
| Vyvážený | 9,5% | 8,3% |
| Výrazný | 26,2% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 35,7% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,7% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 21,4% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 35,7% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 9,5% | 16,7% |
Aké obrazy Arthur Segal si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples in a Bowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead Crab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Onions and a Jug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Flower Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Onions and Cauliflower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Hand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glass Jug and Four Glasses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Arthur Segal?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Arthur Segal a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O Arthur Segal na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Arthur Segal má najviac návštev?
- Onions and a Jug: 200 návštev, 17% všetkých zobrazení. Nad ním je 9 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Arthur Segal?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov, 600 na stránke umelca a 1 100 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Arthur Segal priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Výrazný (Kontrast): 50% návštev, 26% katalógu.