Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Auguste Herbin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Auguste Herbin: pohľad návštevníkov
Zákazníci otvárajú Hamburg's Port častejšie než akýkoľvek iný obraz od Auguste Herbin: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% z celkového počtu. Potom nasledujú Landscape with Poplars a Corsican Landscape. Auguste Herbin mal(a) celkom 1 600 návštev: 900 na stránke umelca a 700 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 50% viac návštev v období Okt 2026 oproti obdobiu Sep 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 800 návštev. Výber je jasný: Zemité tóny (Paleta farieb) získava 62% návštev, ale predstavuje len 38% katalógu.
Auguste Herbin: 9 obrazov, ktoré návštevníci najskôr uvidia
9 najnavštevovanejších obrazov Auguste Herbin na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Hamburg's Port, 1907
200 návštev · 20,0%
-
2
Landscape with Poplars, 1907
100 návštev · 10,0%
-
3
Corsican Landscape, 1907
100 návštev · 10,0%
-
4
Landscape at Creteil, 1909
100 návštev · 10,0%
-
5
Entrance to the Corbeau Mill, 1908
100 návštev · 10,0%
-
6
Composition, 1916
100 návštev · 10,0%
-
7
The Coast at Haute Isle, 1906
100 návštev · 10,0%
-
8
Composition, 1927
100 návštev · 10,0%
-
9
Church at Orgeruse, 1908
100 návštev · 10,0%
Ako sa mení počet návštev stránky Auguste Herbin podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Auguste Herbin podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Auguste Herbin sa zhodujú s tým, čo si vyberajú návštevníci?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 15,0% | 10,0% |
| Mäkký tieň | 15,0% | 10,0% |
| Mierny jas | 60,0% | 80,0% |
| Svetlá rovnováha | 5,0% | 0,0% |
| Luminózny | 5,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 15,0% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 35,0% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 40,0% | 30,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,5% | 62,5% |
| Tmavé tóny | 37,5% | 25,0% |
| Neutrálne tóny | 25,0% | 12,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 55,0% | 60,0% |
| Sýte | 35,0% | 40,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 10,0% |
| Vyvážený | 5,0% | 20,0% |
| Výrazný | 10,0% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 70,0% | 60,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 35,0% | 50,0% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 10,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 30,0% |
| Silná farebná jednota | 25,0% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké obrazy Auguste Herbin si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Herbin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hamburg's Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Church at Orgeruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Coast at Haute Isle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mill at Saint Bénin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Corbeau Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at Creteil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corsican Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú návštevníci Auguste Herbin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| taliansky | 100 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má Auguste Herbin a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
O Auguste Herbin na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Auguste Herbin má najviac návštev?
- Hamburg's Port: 200 návštev, 20% všetkých zobrazení. Nad ním je 9 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Auguste Herbin?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov, 900 na stránke umelca a 700 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Auguste Herbin priťahuje návštevníkov?
- Obrazy typu Zemité tóny (Paleta farieb): 62% návštev, 38% katalógu.