Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Balthasar Van Der Ast na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Balthasar Van Der Ast: údaje, ktoré sú dôležité
Flower Still-Life with Shell and Insects je najčastejšie otváranou maandou umelca Balthasar Van Der Ast: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 23% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Basket of Fruits a Fruit, Flowers, and Shells. Spolu 1 900 návštev: 800 na stránke umelca a 1 100 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 400 návštevami. Vyhlásenie (Kontrast) je preferovaný štýl: 38% návštev, 14% katalógu.
Top 10 obrazov Balthasar Van Der Ast podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Balthasar Van Der Ast, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky Balthasar Van Der Ast?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
600
800
Aug 2026
0
0
Sep 2026
200
200
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Balthasar Van Der Ast?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Balthasar Van Der Ast?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
53,3%
40,0%
Pokojný
26,7%
40,0%
Klasika
6,7%
10,0%
Zemitý
6,7%
10,0%
Elegantný
6,7%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
40,0%
40,0%
Pokojný
33,3%
20,0%
Pokojná
20,0%
30,0%
Radostný
6,7%
10,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
72,4%
61,5%
Mäkký tieň
6,9%
23,1%
Mierny jas
6,9%
15,4%
Svetlá rovnováha
3,5%
0,0%
Luminózny
10,3%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
37,9%
23,1%
Subtelné tóny farieb
51,7%
69,2%
Vyvážene jemná
3,5%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
6,9%
7,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
76,9%
91,7%
Tmavé tóny
7,7%
8,3%
Neutrálne tóny
7,7%
0,0%
Pastelové tóny
7,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
69,0%
61,5%
Vyvážené
27,6%
30,8%
Sýte
3,5%
7,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
13,8%
7,7%
Jemný
41,4%
38,5%
Vyvážený
20,7%
15,4%
Výrazný
10,3%
0,0%
Vyhlásenie
13,8%
38,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
20,7%
15,4%
Vyvážená harmónia
13,8%
23,1%
Silná farebná jednota
58,6%
53,8%
Jednotná paleta
6,9%
7,7%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Balthasar Van Der Ast v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Still-Life with Fruits, She…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers and Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flowers in a Wan-Li Vase, w…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fruit, Flowers, and Shells
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Fruit Still Life with Shell…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Basket of Fruits
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Plate with Fruits and Shells
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fruits and Shells on a Ledge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower Still-Life with Shel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Apple Bloss…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je jazykový rozpis publika umelca Balthasar Van Der Ast?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
japonsky
100
100,0%
Koľko je denných návštev u Balthasar Van Der Ast a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
200
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
200
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
Požiadavky na otázky týkajúce sa Balthasar Van Der Ast
Ktorý obraz od Balthasar Van Der Ast má najviac zobrazení?
Flower Still-Life with Shell and Insects, s 300 návštevami alebo 23% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Balthasar Van Der Ast na AllPaintingsStore.com?
1 900 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 1 100 na obrazoch).
Existuje štýl Balthasar Van Der Ast, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 38% návštev oproti 14% v katalógu.