Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Beatrice Offor na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Beatrice Offor: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Woman Entering through a Door častejšie než akýkoľvek iný obraz od Beatrice Offor: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 13% z celkového počtu. Potom nasledujú Circe a Sir Ralph Littler. Beatrice Offor mal(a) celkom 3 300 návštev: 700 na stránke umelca a 2 600 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 33% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 2 700 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (88%) a telefóny (12%). Výber je jasný: Zmutedé (Saturácia farieb) získava 80% návštev, ale predstavuje len 62% katalógu.
Beatrice Offor: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Beatrice Offor na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Woman Entering through a Door, 1917
400 návštev · 13,3%
-
2
Circe, 1911
300 návštev · 10,0%
-
3
Sir Ralph Littler
300 návštev · 10,0%
-
4
A Tangle in My Garden, 1917
200 návštev · 6,7%
-
5
Monkey and a Jar, 1920
200 návštev · 6,7%
-
6
Graveyard Scene, 1917
200 návštev · 6,7%
-
7
The Rosary, 1920
200 návštev · 6,7%
-
8
Destiny, 1894
200 návštev · 6,7%
-
9
Portrait of an Unknown Woman in Red, 1917
100 návštev · 3,3%
-
10
The Crystal Gazer, 1920
100 návštev · 3,3%
Ako sa mení počet návštev stránky Beatrice Offor podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Beatrice Offor podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Beatrice Offor sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 62,0% | 70,0% |
| Mäkký tieň | 34,0% | 30,0% |
| Mierny jas | 4,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 62,0% | 80,0% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 8,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 82,0% | 100,0% |
| Vyvážené | 18,0% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 30,0% | 26,7% |
| Jemný | 40,0% | 40,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 10,0% |
| Výrazný | 18,0% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 4,0% | 3,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 23,3% |
| jemne prepojená paleta | 36,0% | 53,3% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 23,3% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké obrazy Beatrice Offor si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Circe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Angel and Saint | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Ralph Littler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey and a Jar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Crystal Gazer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Auntie's Best Bonnet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'It is not the linen you're… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Esme Dancing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Beatrice Offor?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 900 | 87,9% |
| telefóny | 400 | 12,1% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Beatrice Offor?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| portugalsky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Beatrice Offor a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O Beatrice Offor na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Beatrice Offor má najviac návštev?
- Woman Entering through a Door: 400 návštev, 13% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Beatrice Offor?
- 3 300 návštev za dvanásť mesiacov, 700 na stránke umelca a 2 600 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Beatrice Offor?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (88%) a telefóny (12%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 88%.
Aký štýl maľby od Beatrice Offor priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Zmutedé (Saturácia farieb): 80% návštev, 62% katalógu.