Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ben Nicholson Om na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Ben Nicholson Om: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú 1946 (still life) častejšie než akýkoľvek iný obraz od Ben Nicholson Om: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% z celkového počtu. Potom nasledujú 1969 (Holkham Sands No. 1) a 1934 (relief). Ben Nicholson Om mal(a) celkom 9 500 návštev: 1 500 na stránke umelca a 8 000 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 133% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 7 900 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (85%), telefóny (12%) a tablety (3%). Výber je jasný: Vyvážené (Intenzita farieb) získava 56% návštev, ale predstavuje len 38% katalógu.
Ben Nicholson Om: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Ben Nicholson Om na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Ben Nicholson Om podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
400
Júl 2026
1 100
6 800
Aug 2026
100
200
Sep 2026
100
600
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Ben Nicholson Om podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Ben Nicholson Om sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
40,9%
55,6%
Pokojný
22,7%
31,1%
Minimalistický
22,7%
6,7%
Minimalistický
4,5%
2,2%
Dramatické
4,5%
0,0%
Zemitý
0,0%
2,2%
Elegantný
0,0%
2,2%
Hravý
4,5%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
45,5%
51,1%
Pokojná
18,2%
20,0%
Melancholický
9,1%
20,0%
Pokojný
13,6%
6,7%
Tajomný
4,5%
2,2%
Hravý
4,5%
0,0%
Výrazný
4,5%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
12,0%
4,1%
Mäkký tieň
6,0%
9,3%
Mierny jas
30,0%
29,9%
Svetlá rovnováha
34,0%
46,4%
Luminózny
18,0%
10,3%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
64,0%
55,7%
Subtelné tóny farieb
18,0%
26,8%
Vyvážene jemná
12,0%
9,3%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
8,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
55,3%
70,0%
Zemité tóny
23,7%
24,3%
Monochromatické
15,8%
5,7%
Tmavé tóny
5,3%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
50,0%
33,0%
Vyvážené
38,0%
55,7%
Sýte
12,0%
11,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
40,0%
35,0%
Jemný
24,0%
28,9%
Vyvážený
8,0%
17,5%
Výrazný
10,0%
7,2%
Vyhlásenie
18,0%
11,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
22,0%
19,6%
jemne prepojená paleta
12,0%
7,2%
Vyvážená harmónia
8,0%
14,4%
Silná farebná jednota
42,0%
34,0%
Jednotná paleta
16,0%
24,7%
Aké obrazy Ben Nicholson Om si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
1946 (ceruleánska abstrakci…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
date unknown (king III)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Exhibition Sign
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
May 1927 (still life with k…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1930 (Christmas night)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
1927 (Winifred and Jake)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
1932–33 (musical instrument…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
May 1956 (hendrifter)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1945 (still life with flag)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
1926 (still life with fruit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Ben Nicholson Om?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
8 100
85,3%
telefóny
1 100
11,6%
tablety
300
3,2%
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Ben Nicholson Om?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Ben Nicholson Om a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
100
st 7 Okt
300
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
200
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
100
št 15 Okt
200
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
300
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
200
st 28 Okt (predpoveď)
300
št 29 Okt (predpoveď)
200
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
200
st 4 Nov (predpoveď)
300
št 5 Nov (predpoveď)
200
O Ben Nicholson Om na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Ben Nicholson Om má najviac návštev?
1946 (still life): 800 návštev, 8% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Ben Nicholson Om?
9 500 návštev za dvanásť mesiacov, 1 500 na stránke umelca a 8 000 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Ben Nicholson Om?
Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (85%), telefóny (12%) a tablety (3%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 85%.
Aký štýl maľby od Ben Nicholson Om priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Vyvážené (Intenzita farieb): 56% návštev, 38% katalógu.