Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benjamin Haughton na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Benjamin Haughton: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Pool, East Downs častejšie než akýkoľvek iný obraz od Benjamin Haughton: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Potom nasledujú Pond Deep within Wood a The Keeper's Cottage. Benjamin Haughton mal(a) celkom 7 300 návštev: 900 na stránke umelca a 6 400 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 67% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 6 500 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (97%) a tablety (3%). Výber je jasný: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 51% návštev, ale predstavuje len 30% katalógu.
Benjamin Haughton: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Benjamin Haughton na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Pool, East Downs, 1924
400 návštev · 6,0%
-
2
Pond Deep within Wood
300 návštev · 4,5%
-
3
The Keeper's Cottage
300 návštev · 4,5%
-
4
A Devon Valley, 1900
200 návštev · 3,0%
-
5
Azaleas
200 návštev · 3,0%
-
6
Woman Walking through a Wood
200 návštev · 3,0%
-
7
Rose Bush
200 návštev · 3,0%
-
8
Farm Buildings and Woodland
200 návštev · 3,0%
-
9
Haystacks at Dawn
200 návštev · 3,0%
-
10
Sketch of Grassland and a Bird's Head
200 návštev · 3,0%
Ako sa mení počet návštev stránky Benjamin Haughton podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 400 |
| Júl 2026 | 800 | 5 700 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Benjamin Haughton podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Benjamin Haughton sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 10,4% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 20,9% |
| Mierny jas | 40,0% | 31,3% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 32,8% |
| Luminózny | 2,0% | 4,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,0% | 1,5% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 28,4% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 50,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 30,0% | 19,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,7% | 46,7% |
| Neutrálne tóny | 20,4% | 35,0% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 13,3% |
| Monochromatické | 4,5% | 1,7% |
| Pastelové tóny | 0,0% | 3,3% |
| Prírodné témy | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 4,5% |
| Vyvážené | 58,0% | 73,1% |
| Sýte | 30,0% | 22,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,0% | 23,9% |
| Jemný | 24,0% | 26,9% |
| Vyvážený | 14,0% | 16,4% |
| Výrazný | 16,0% | 13,4% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 19,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 3,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 14,9% |
| Silná farebná jednota | 54,0% | 55,2% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 26,9% |
Aké obrazy Benjamin Haughton si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woodland Waters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Hiding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Babes in the Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wild Hyacinths | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cloud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woodland View with Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard near the Pineta, Vi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| February Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a Glass Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Benjamin Haughton?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 100 | 97,3% |
| tablety | 200 | 2,7% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Benjamin Haughton?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Benjamin Haughton a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 300 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 300 |
O Benjamin Haughton na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Benjamin Haughton má najviac návštev?
- The Pool, East Downs: 400 návštev, 6% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Benjamin Haughton?
- 7 300 návštev za dvanásť mesiacov, 900 na stránke umelca a 6 400 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Benjamin Haughton?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (97%) a tablety (3%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 97%.
Aký štýl maľby od Benjamin Haughton priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 51% návštev, 30% katalógu.