Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benjamin Tanner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Benjamin Tanner: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Benjamin Tanner na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Reverendissimus Joannes Carroll: 200 návštev, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Launch of the Steamship Frigate Fulton, at New York, 29th Oct. 1814 a The Town of Sherburne in the Island of Nantucket 1. Benjamin Tanner celkom zaznamenal 2 100 návštev, z toho 1 500 na stránke umelca a 600 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 400% z Sep 2026 na Okt 2026. Vrcholový mesiac: Okt 2026, s 1 000 návštevami. Kupujúci preferujú Jemný (Kontrast): 50% návštev oproti 27% v umeleckom katalógu umelca.
7 najčastejšie otváraných obrazov od Benjamin Tanner, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 7 obrazov od Benjamin Tanner, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Reverendissimus Joannes Carroll
200 návštev · 25,0%
-
2
Launch of the Steamship Frigate Fulton, at New York, 29th Oct. 1814
100 návštev · 12,5%
-
3
The Town of Sherburne in the Island of Nantucket 1
100 návštev · 12,5%
-
4
The Pennsylvania Academy of the Fine Arts
100 návštev · 12,5%
-
5
John Adams Esqr
100 návštev · 12,5%
-
6
Dickenson College
100 návštev · 12,5%
-
7
G. Washington
100 návštev · 12,5%
Aký záujem má každý mesiac o Benjamin Tanner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 1 000 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Benjamin Tanner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Benjamin Tanner?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 20,0% | 37,5% |
| Svetlá rovnováha | 66,7% | 50,0% |
| Luminózny | 13,3% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 86,7% | 87,5% |
| Subtelné tóny farieb | 13,3% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 76,9% | 71,4% |
| Zemité tóny | 7,7% | 28,6% |
| Monochromatické | 15,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 33,3% | 25,0% |
| Vyvážené | 66,7% | 75,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 26,7% | 25,0% |
| Jemný | 26,7% | 50,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 12,5% |
| Výrazný | 13,3% | 12,5% |
| Vyhlásenie | 13,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 0,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 100,0% | 100,0% |
Aké obrazy od Benjamin Tanner sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| America Guided by Wisdom (a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| G. Washington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Pennsylvania Academy of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| George Washington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The State of Virginia from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patent Locomotive Engine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| University of Virginia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dickenson College | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Adams Esqr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Reverendissimus Joannes Car… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Benjamin Tanner?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 1 000 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Benjamin Tanner a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 500 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Benjamin Tanner: časté otázky
Ktoré obrazy od Benjamin Tanner sú najpožadovanejšie?
- Reverendissimus Joannes Carroll dominuje s 200 návštevami (25% z celkového počtu zobrazení umelca Benjamin Tanner). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 7.
Aký je záujem o Benjamin Tanner?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov: 1 500 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Benjamin Tanner majú kupujúci najradšej?
- Jemný (Kontrast): 50% návštev z 27% katalógu.