Benny AndrewsPopulárne obrazy a údaje o návštevnostiach
1930
–
2006
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benny Andrews na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Benny Andrews: údaje, ktoré sú dôležité
Konfrontácia 2 (John Lewis Séria) je najčastejšie otváranou maandou umelca Benny Andrews: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich From the Mountain Top a Trio (Study for Symbols). Spolu 2 600 návštev: 1 000 na stránke umelca a 1 600 u obrazov. Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 2 300 návštevami. Vyhlásenie (Kontrast) je preferovaný štýl: 58% návštev, 22% katalógu.
Top 10 obrazov Benny Andrews podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Benny Andrews, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
900
1 400
Aug 2026
100
200
Sep 2026
0
0
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Benny Andrews?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Benny Andrews?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Inšpiratívny
66,7%
28,6%
Pokojná atmosféra
16,7%
42,9%
Dramatické
16,7%
0,0%
Elegantný
0,0%
14,3%
Hravý
0,0%
14,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Plný nádeje
33,3%
28,6%
Kontemplatívny
16,7%
42,9%
Pokojná
0,0%
14,3%
Radostný
0,0%
14,3%
Výrazný
16,7%
0,0%
Duchovná
16,7%
0,0%
Napätý
16,7%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
4,0%
5,3%
Mierny jas
14,0%
21,1%
Svetlá rovnováha
28,0%
52,6%
Luminózny
54,0%
21,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
58,0%
31,6%
Subtelné tóny farieb
26,0%
36,8%
Vyvážene jemná
12,0%
21,1%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
10,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
43,8%
63,2%
Monochromatické
37,5%
21,1%
Tmavé tóny
6,2%
10,5%
Pastelové tóny
10,4%
0,0%
Zemité tóny
2,1%
0,0%
Prírodné témy
0,0%
5,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
34,0%
21,1%
Vyvážené
52,0%
57,9%
Sýte
14,0%
21,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
46,0%
21,1%
Jemný
2,0%
0,0%
Vyvážený
6,0%
15,8%
Výrazný
24,0%
5,3%
Vyhlásenie
22,0%
57,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
12,0%
36,8%
jemne prepojená paleta
10,0%
5,3%
Vyvážená harmónia
12,0%
21,1%
Silná farebná jednota
22,0%
15,8%
Jednotná paleta
44,0%
21,1%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Benny Andrews v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Pettus Bridge (John Lew…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Segregation (John Lewis Ser…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Weathering The Storm (John…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
John Lewis Speaking at the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fun #2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Konfrontácia 2 (John Lewis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Sermon (John Lewis Seri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Confrontation 1 (John Lewis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Library (John Lewis Series)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Attackers (John Lewis Serie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je jazykový rozpis publika umelca Benny Andrews?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Benny Andrews a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
200
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
100
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
100
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
100
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
100
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
200
št 5 Nov (predpoveď)
100
Požiadavky na otázky týkajúce sa Benny Andrews
Ktorý obraz od Benny Andrews má najviac zobrazení?
Konfrontácia 2 (John Lewis Séria), s 200 návštevami alebo 10% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Benny Andrews na AllPaintingsStore.com?
2 600 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 1 600 na obrazoch).
Existuje štýl Benny Andrews, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 58% návštev oproti 22% v katalógu.