Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benvenuto Cellini na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Benvenuto Cellini: údaje, ktoré sú dôležité
Solnička je najčastejšie otváranou maandou umelca Benvenuto Cellini: 1 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 24% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Perseus (detail) a Salt Cellar (detail). Spolu 12 500 návštev: 7 100 na stránke umelca a 5 400 u obrazov. Nárast o 220% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 6 100 návštevami. Hlavné jazyky: taliansky (33%), anglicky (22%) a španielsky (15%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (58%), telefóny (39%) a tablety (2%). Tmavé tóny (Paleta farieb) je preferovaný štýl: 29% návštev, 8% katalógu.
Top 10 obrazov Benvenuto Cellini podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Benvenuto Cellini, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky Benvenuto Cellini?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 600
4 500
Aug 2026
1 000
500
Sep 2026
4 500
300
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Benvenuto Cellini?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Benvenuto Cellini?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
55,8%
64,6%
Dramatické
18,6%
18,5%
Pokojná atmosféra
9,3%
9,2%
Romantický
2,3%
4,6%
Éterický
4,7%
0,0%
Zázračný luxus
4,7%
0,0%
Pokojný
2,3%
1,5%
Klasika
2,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
18,6%
33,9%
Kontemplatívny
25,6%
23,1%
Tajomný
14,0%
15,4%
Pokojná
11,6%
4,6%
Výrazný
9,3%
6,2%
Melancholický
7,0%
6,2%
Pokojný
4,7%
6,2%
Nostalgický
7,0%
3,1%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
12,0%
11,9%
Mäkký tieň
20,0%
17,9%
Mierny jas
18,0%
37,3%
Svetlá rovnováha
38,0%
28,4%
Luminózny
12,0%
4,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
70,0%
44,8%
Subtelné tóny farieb
10,0%
17,9%
Vyvážene jemná
14,0%
34,3%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
3,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
68,4%
35,7%
Zemité tóny
18,4%
30,4%
Tmavé tóny
7,9%
28,6%
Pastelové tóny
5,3%
5,4%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,0%
41,8%
Vyvážené
32,0%
29,8%
Sýte
10,0%
28,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,0%
3,0%
Jemný
16,0%
13,4%
Vyvážený
12,0%
31,3%
Výrazný
12,0%
7,5%
Vyhlásenie
58,0%
44,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
14,0%
10,4%
jemne prepojená paleta
14,0%
10,4%
Vyvážená harmónia
12,0%
10,4%
Silná farebná jednota
42,0%
34,3%
Jednotná paleta
18,0%
34,3%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Benvenuto Cellini v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Solnička
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Morion for Francesco I de'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar (8)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail) (16)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nymph of Fontainebleau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifix (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefóny alebo počítače: kde sa Benvenuto Cellini pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
7 300
58,4%
telefóny
4 900
39,2%
tablety
300
2,4%
Aký je jazykový rozpis publika umelca Benvenuto Cellini?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
2 600
33,3%
anglicky
1 700
21,8%
španielsky
1 200
15,4%
rusky
1 000
12,8%
Chinese
300
3,8%
turecky
200
2,6%
arabský
100
1,3%
nemecky
100
1,3%
japonsky
100
1,3%
gruzínsky
100
1,3%
Koľko je denných návštev u Benvenuto Cellini a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
st 23 Sep
500
št 24 Sep
500
pi 25 Sep
100
so 26 Sep
200
ne 27 Sep
500
po 28 Sep
500
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
200
št 1 Okt
500
pi 2 Okt
700
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
800
po 5 Okt
600
ut 6 Okt
1 200
st 7 Okt
400
št 8 Okt
700
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
400
ne 11 Okt
400
po 12 Okt
400
ut 13 Okt
0
st 14 Okt (predpoveď)
300
št 15 Okt (predpoveď)
500
pi 16 Okt (predpoveď)
200
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
500
po 19 Okt (predpoveď)
400
ut 20 Okt (predpoveď)
300
st 21 Okt (predpoveď)
300
št 22 Okt (predpoveď)
500
pi 23 Okt (predpoveď)
200
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
500
po 26 Okt (predpoveď)
400
ut 27 Okt (predpoveď)
300
st 28 Okt (predpoveď)
300
št 29 Okt (predpoveď)
500
pi 30 Okt (predpoveď)
200
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
500
po 2 Nov (predpoveď)
400
ut 3 Nov (predpoveď)
300
Požiadavky na otázky týkajúce sa Benvenuto Cellini
Ktorý obraz od Benvenuto Cellini má najviac zobrazení?
Solnička, s 1 600 návštevami alebo 24% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Benvenuto Cellini na AllPaintingsStore.com?
12 500 za posledných dvanástich mesiacov (7 100 na stránke umelca, 5 400 na obrazoch).
Prezerá si Benvenuto Cellini viac na telefónoch alebo na počítačoch?
Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (58%), telefóny (39%) a tablety (2%); najviac je to z pou počítače so podielom 58%.
Aké jazyky sa používajú na prehliadanie Benvenuto Cellini?
taliansky (33%), anglicky (22%) a španielsky (15%). Na čele je jazyk taliansky s podielom 33%.
Existuje štýl Benvenuto Cellini, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 29% návštev oproti 8% v katalógu.