Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bridget Rileyová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Bridget Rileyová: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Bridget Rileyová na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Nataraja: 800 návštev, čo predstavuje 36% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Nataraja a Conversation. Bridget Rileyová celkom zaznamenal 3 500 návštev, z toho 2 200 na stránke umelca a 1 300 na jednotlivých obrazoch. Poptávka rastie: počet návštev vzrástol o 38% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 600 návštevami. Kupujúci si prezerajú na pou počítače (63%), telefóny (29%) a tablety (9%). Kupujúci preferujú Jemný (Kontrast): 77% návštev oproti 32% v umeleckom katalógu umelca.
9 najčastejšie otváraných obrazov od Bridget Rileyová, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 9 obrazov od Bridget Rileyová, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Nataraja, 1993
800 návštev · 36,4%
-
2
Nataraja, 1993
500 návštev · 22,7%
-
3
Conversation, 1992
200 návštev · 9,1%
-
4
Fade
200 návštev · 9,1%
-
5
Elysium, 2003
100 návštev · 4,5%
-
6
Echo, 1962
100 návštev · 4,5%
-
7
Blaze, 1964
100 návštev · 4,5%
-
8
Untitled, 1965
100 návštev · 4,5%
-
9
Untitled, 1964
100 návštev · 4,5%
Aký záujem má každý mesiac o Bridget Rileyová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 800 |
| Aug 2026 | 400 | 400 |
| Sep 2026 | 1 000 | 100 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Bridget Rileyová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Bridget Rileyová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 20,0% | 59,1% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 4,5% |
| Luminózny | 64,0% | 36,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 27,3% |
| Subtelné tóny farieb | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 4,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 28,0% | 68,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 54,5% | 22,7% |
| Pastelové tóny | 31,8% | 18,2% |
| Zemité tóny | 4,5% | 36,4% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 22,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 48,0% | 18,2% |
| Vyvážené | 16,0% | 9,1% |
| Sýte | 36,0% | 72,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 9,1% |
| Jemný | 32,0% | 77,3% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 8,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 13,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 72,0% | 86,4% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 12,0% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 4,5% |
Aké obrazy od Bridget Rileyová sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fission | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conversation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shadow Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nataraja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 |
| Nataraja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Conversation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Echo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled [Study For 'Paean'] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú kupujúci na prehliadanie Bridget Rileyová?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 200 | 62,9% |
| telefóny | 1 000 | 28,6% |
| tablety | 300 | 8,6% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Bridget Rileyová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 700 | 28,0% |
| kórejsky | 600 | 24,0% |
| poľsky | 400 | 16,0% |
| anglicky | 300 | 12,0% |
| taliansky | 300 | 12,0% |
| česky | 100 | 4,0% |
| francúzsky | 100 | 4,0% |
Koľko je denných návštev u Bridget Rileyová a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 300 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 300 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 300 |
| ut 6 Okt | 700 |
| st 7 Okt | 200 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 300 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
Bridget Rileyová: časté otázky
Ktoré obrazy od Bridget Rileyová sú najpožadovanejšie?
- Nataraja dominuje s 800 návštevami (36% z celkového počtu zobrazení umelca Bridget Rileyová). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 9.
Aký je záujem o Bridget Rileyová?
- 3 500 návštev za dvanásť mesiacov: 2 200 na stránke umelca a 1 300 pri jednotlivých obrazoch.
Na akých zariadeniach si kupujúci prezerávajú diela Bridget Rileyová?
- Kupujúci si prechádzajú na pou počítače (63%), telefóny (29%) a tablety (9%); pou počítače predstavujú 63% návštev.
Ktorý typ obrazov od Bridget Rileyová majú kupujúci najradšej?
- Jemný (Kontrast): 77% návštev z 32% katalógu.