Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carl Haag na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Carl Haag: údaje, ktoré sú dôležité
A Nun In Bavaria je najčastejšie otváranou maandou umelca Carl Haag: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The coffee bearer a The Bazaar Near The Damascus. Spolu 2 700 návštev: 800 na stránke umelca a 1 900 u obrazov. Nárast o 600% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 600 návštevami. Vyvážený (Kontrast) je preferovaný štýl: 21% návštev, 10% katalógu.
Top 10 obrazov Carl Haag podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Carl Haag, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
A Nun In Bavaria
300 návštev · 12,5%
-
2
The coffee bearer
200 návštev · 8,3%
-
3
The Bazaar Near The Damascus
200 návštev · 8,3%
-
4
Morning in the Highlands: the royal family ascending Lochnagar, 1853
100 návštev · 4,2%
-
5
Wool spinner, 1852
100 návštev · 4,2%
-
6
On the alert, 1876
100 návštev · 4,2%
-
7
The ruin of a mausoleum in the Campagna Romana, 1856
100 návštev · 4,2%
-
8
An Italian lady in costume
100 návštev · 4,2%
-
9
In thoughtful pose
100 návštev · 4,2%
-
10
Study Of A Lady
100 návštev · 4,2%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Carl Haag?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 300 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 200 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Carl Haag?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Carl Haag?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 12,5% |
| Mierny jas | 34,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 44,0% | 41,7% |
| Luminózny | 18,0% | 20,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 18,0% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 58,0% | 45,8% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 29,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 79,1% | 66,7% |
| Zemité tóny | 18,6% | 29,2% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 4,2% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 16,7% |
| Vyvážené | 76,0% | 66,7% |
| Sýte | 12,0% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 4,2% |
| Jemný | 20,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 10,0% | 20,8% |
| Výrazný | 22,0% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 41,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 12,5% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 12,5% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 29,2% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Carl Haag v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morning in the Highlands: t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Morning in the Highlands: t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The toy windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sphinx At Giza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The coffee service | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Roman water carrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The happy smoker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Ethiopian Fellaheen Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Street Musicians Of Cai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Un Campagnole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Carl Haag?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| bulharsky | 500 | 71,4% |
| anglicky | 200 | 28,6% |
Koľko je denných návštev u Carl Haag a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Carl Haag
Ktorý obraz od Carl Haag má najviac zobrazení?
- A Nun In Bavaria, s 300 návštevami alebo 12% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Carl Haag na AllPaintingsStore.com?
- 2 700 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 1 900 na obrazoch).
Existuje štýl Carl Haag, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyvážený (Kontrast): 21% návštev oproti 10% v katalógu.