Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carlo Cignani na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Carlo Cignani: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand častejšie než akýkoľvek iný obraz od Carlo Cignani: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Potom nasledujú Jupiter a Moise Sauve Des Eaux, Tableau Attribue A Carlo Cignani. Carlo Cignani mal(a) celkom 1 700 návštev: 500 na stránke umelca a 1 200 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 600 návštev. Výber je jasný: Romantický (Emocionálny tón) získava 100% návštev, ale predstavuje len 43% katalógu.
Carlo Cignani: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Carlo Cignani na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Carlo Cignani podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
1 100
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Carlo Cignani podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Carlo Cignani sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
42,9%
50,0%
Romantický
28,6%
50,0%
Klasika
14,3%
0,0%
Dramatické
14,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
42,9%
100,0%
Pokojná
14,3%
0,0%
Dramatický
14,3%
0,0%
Kontemplatívny
14,3%
0,0%
Zúfalý a vážny
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
41,2%
38,9%
Mäkký tieň
26,5%
33,3%
Mierny jas
26,5%
27,8%
Svetlá rovnováha
2,9%
0,0%
Luminózny
2,9%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
23,5%
27,8%
Subtelné tóny farieb
29,4%
16,7%
Vyvážene jemná
41,2%
44,4%
Výrazná prítomnosť farieb
5,9%
11,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
74,2%
72,2%
Tmavé tóny
9,7%
16,7%
Neutrálne tóny
9,7%
5,6%
Monochromatické
6,5%
5,6%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
38,2%
38,9%
Vyvážené
55,9%
50,0%
Sýte
5,9%
11,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
26,5%
16,7%
Jemný
26,5%
16,7%
Vyvážený
14,7%
11,1%
Výrazný
14,7%
33,3%
Vyhlásenie
17,6%
22,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
8,8%
11,1%
jemne prepojená paleta
2,9%
5,6%
Vyvážená harmónia
8,8%
27,8%
Silná farebná jednota
44,1%
33,3%
Jednotná paleta
35,3%
22,2%
Aké obrazy Carlo Cignani si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Venus with Cherubs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joseph and Potiphar's Wife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shepherd and Shepherdess
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Marcello Malpig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Penitent Magdalen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Affresco Di Carlo Cignani N…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Carlo Cignani?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
česky
100
100,0%
Koľko návštev za deň má Carlo Cignani a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
0
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
100
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
200
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
200
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
200
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
O Carlo Cignani na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Carlo Cignani má najviac návštev?
Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand: 300 návštev, 17% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Carlo Cignani?
1 700 návštev za dvanásť mesiacov, 500 na stránke umelca a 1 200 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Carlo Cignani priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Romantický (Emocionálny tón): 100% návštev, 43% katalógu.