Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles-Émile Jacque na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles-Émile Jacque: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Landscape with Sheep častejšie než akýkoľvek iný obraz od Charles-Émile Jacque: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 13% z celkového počtu. Potom nasledujú Return to the Fold a Sheep At Pasture. Charles-Émile Jacque mal(a) celkom 2 800 návštev: 600 na stránke umelca a 2 200 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 2 600 návštev. Výber je jasný: Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) získava 30% návštev, ale predstavuje len 19% katalógu.
Charles-Émile Jacque: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Charles-Émile Jacque na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Landscape with Sheep
300 návštev · 13,0%
-
2
Return to the Fold
200 návštev · 8,7%
-
3
Sheep At Pasture
200 návštev · 8,7%
-
4
Shepherd and his Sheep in Fontaineblelau Forest
200 návštev · 8,7%
-
5
Cattle in a trough
200 návštev · 8,7%
-
6
The Sheepfold, 1857
100 návštev · 4,3%
-
7
Landscape with a Herd, 1872
100 návštev · 4,3%
-
8
Sheep In A Forest
100 návštev · 4,3%
-
9
A Shepherdess with Her Flock, 1887
100 návštev · 4,3%
-
10
The Herd
100 návštev · 4,3%
Ako sa mení počet návštev stránky Charles-Émile Jacque podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Charles-Émile Jacque podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Charles-Émile Jacque sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 48,9% | 56,5% |
| Mäkký tieň | 31,9% | 17,4% |
| Mierny jas | 17,0% | 21,7% |
| Svetlá rovnováha | 2,1% | 4,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 19,1% | 13,0% |
| Subtelné tóny farieb | 40,4% | 47,8% |
| Vyvážene jemná | 21,3% | 8,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 19,1% | 30,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 65,8% | 59,1% |
| Tmavé tóny | 26,8% | 36,4% |
| Neutrálne tóny | 4,9% | 4,5% |
| Monochromatické | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,3% | 34,8% |
| Vyvážené | 48,9% | 47,8% |
| Sýte | 12,8% | 17,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,6% | 8,7% |
| Jemný | 17,0% | 13,0% |
| Vyvážený | 17,0% | 21,7% |
| Výrazný | 27,7% | 26,1% |
| Vyhlásenie | 27,7% | 30,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 6,4% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 44,7% | 52,2% |
| Jednotná paleta | 48,9% | 47,8% |
Aké obrazy Charles-Émile Jacque si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return to the Fold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with a Herd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Shepherdess with her Floc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Blue Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep In A Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Sheepfold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Shepherd and his Flock by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Missing Flock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Attending to the horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Charles-Émile Jacque?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Charles-Émile Jacque a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 400 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O Charles-Émile Jacque na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Charles-Émile Jacque má najviac návštev?
- Landscape with Sheep: 300 návštev, 13% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Charles-Émile Jacque?
- 2 800 návštev za dvanásť mesiacov, 600 na stránke umelca a 2 200 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Charles-Émile Jacque priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 30% návštev, 19% katalógu.