Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Harold Davis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Harold Davis: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Change of Wind častejšie než akýkoľvek iný obraz od Charles Harold Davis: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Potom nasledujú Giverny, Harvest Moon a Rural Landscape. Charles Harold Davis mal(a) celkom 1 000 návštev: 300 na stránke umelca a 700 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 400 návštev. Výber je jasný: Neutrálne tóny (Paleta farieb) získava 100% návštev, ale predstavuje len 67% katalógu.
Charles Harold Davis: týchto 6 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
6 najnavštevovanejších obrazov Charles Harold Davis na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Charles Harold Davis podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 300 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Charles Harold Davis podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Charles Harold Davis sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 13,8% | 0,0% |
| Mierny jas | 44,8% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 34,5% | 50,0% |
| Luminózny | 3,5% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 17,2% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 48,3% | 75,0% |
| Vyvážene jemná | 27,6% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,9% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 66,7% | 100,0% |
| Zemité tóny | 23,8% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Prírodné témy | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 17,2% | 0,0% |
| Vyvážené | 72,4% | 100,0% |
| Sýte | 10,3% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,9% | 0,0% |
| Jemný | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,5% | 0,0% |
| Výrazný | 20,7% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 65,5% | 75,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,3% | 25,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,3% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,7% | 12,5% |
| Silná farebná jednota | 37,9% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 20,7% | 0,0% |
Aké obrazy Charles Harold Davis si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clouds and Hills (also know… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clouds after Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Edge of the Forest, Twilight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Oak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| August | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full-Tide of Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| September Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field of Wheat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under Summer Skies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Charles Harold Davis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Charles Harold Davis a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
O Charles Harold Davis na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Charles Harold Davis má najviac návštev?
- Change of Wind: 200 návštev, 25% všetkých zobrazení. Nad ním je 6 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Charles Harold Davis?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov, 300 na stránke umelca a 700 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Charles Harold Davis priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Neutrálne tóny (Paleta farieb): 100% návštev, 67% katalógu.