Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Lucien Léandre na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Lucien Léandre: údaje, ktoré sú dôležité
The new game je najčastejšie otváranou maandou umelca Charles Lucien Léandre: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Caricature Of The Rothschild Family a Reproduction Of A Poster Advertising 'the Society. Spolu 1 000 návštev: 0 na stránke umelca a 1 000 u obrazov. Pokles o 67% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 600 návštevami. Svetlá rovnováha (Luminancia) je preferovaný štýl: 82% návštev, 55% katalógu.
Top 10 obrazov Charles Lucien Léandre podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Charles Lucien Léandre, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
The new game
200 návštev · 18,2%
-
2
Caricature Of The Rothschild Family
100 návštev · 9,1%
-
3
Reproduction Of A Poster Advertising 'the Society
100 návštev · 9,1%
-
4
Caricature Of The Negus Of Ethiopia
100 návštev · 9,1%
-
5
Madame Bovary
100 návštev · 9,1%
-
6
Jeanne Et Madeleine Lemoine
100 návštev · 9,1%
-
7
At The Salon
100 návštev · 9,1%
-
8
Caricature Of Emile Combes
100 návštev · 9,1%
-
9
Caricature Of The Family Rothschild From 'le
100 návštev · 9,1%
-
10
La Vieille Gaiete Francaise
100 návštev · 9,1%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Charles Lucien Léandre?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Charles Lucien Léandre?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Charles Lucien Léandre?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,1% | 9,1% |
| Mierny jas | 30,3% | 9,1% |
| Svetlá rovnováha | 54,5% | 81,8% |
| Luminózny | 6,1% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 45,5% | 54,5% |
| Subtelné tóny farieb | 27,3% | 9,1% |
| Vyvážene jemná | 18,2% | 27,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,1% | 9,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 62,5% | 80,0% |
| Zemité tóny | 28,1% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 10,0% |
| Prírodné témy | 3,1% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,4% | 54,5% |
| Vyvážené | 36,4% | 18,2% |
| Sýte | 21,2% | 27,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 9,1% |
| Výrazný | 18,2% | 18,2% |
| Vyhlásenie | 66,7% | 72,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,2% | 36,4% |
| jemne prepojená paleta | 6,1% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 15,2% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 30,3% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 24,2% | 27,3% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Charles Lucien Léandre v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caricature Of The Rothschil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Je Dors Mais Mon Coeur Veil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'cleopold Ii, Roi Des Belges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait De Jeune Garçon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madame Bovary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature Of The Negus Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le Petit Messager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature Of The Family Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merriment ^ Boredom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Lloyd George And Peta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Charles Lucien Léandre?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Charles Lucien Léandre a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Charles Lucien Léandre
Ktorý obraz od Charles Lucien Léandre má najviac zobrazení?
- The new game, s 200 návštevami alebo 18% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Charles Lucien Léandre na AllPaintingsStore.com?
- 1 000 za posledných dvanástich mesiacov (0 na stránke umelca, 1 000 na obrazoch).
Existuje štýl Charles Lucien Léandre, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Svetlá rovnováha (Luminancia): 82% návštev oproti 55% v katalógu.