Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Pears na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Pears: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú A Ship of the Queen Elizabeth Class častejšie než akýkoľvek iný obraz od Charles Pears: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Potom nasledujú The Wandsworth Gas Company Collier 'Chessington' Moving Upstream on the Thames, near the Houses of Parliament, c.1948 a Great Western Railway Steamer 'St Helier' Evacuating Troops, Dunkirk, 1 June 1940. Charles Pears mal(a) celkom 2 200 návštev: 500 na stránke umelca a 1 700 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 67% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 800 návštev. Výber je jasný: Zemité tóny (Paleta farieb) získava 30% návštev, ale predstavuje len 18% katalógu.
Charles Pears: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Charles Pears na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
A Ship of the Queen Elizabeth Class
200 návštev · 11,8%
-
2
The Wandsworth Gas Company Collier 'Chessington' Moving Upstream on the Thames, near the Houses of Parliament, c.1948, 1948
100 návštev · 5,9%
-
3
Great Western Railway Steamer 'St Helier' Evacuating Troops, Dunkirk, 1 June 1940, 1940
100 návštev · 5,9%
-
4
Isle of Man Peel Castle (British Railways poster artwork), 1949
100 návštev · 5,9%
-
5
A Boarding Party of Royal Naval Reserve Men Going Aboard a Prize under Searchlight, 1918
100 návštev · 5,9%
-
6
Steam Pinnaces at Hawkes Pier, 1918
100 návštev · 5,9%
-
7
Surrender of U 111 to the Trawler 'Lady Shirley'
100 návštev · 5,9%
-
8
The Jervis Bay Action, 5 November 1940, 1940
100 návštev · 5,9%
-
9
Big and Little HMS 'Glorious' and a Motor Launch at the Island of Inchkeith under Snow, 1918
100 návštev · 5,9%
-
10
The Gate Ship at Granton Painted Scarlet to Indicate the Port Entrance through One of the Barriers across the Firth of Forth, 1918
100 návštev · 5,9%
Ako sa mení počet návštev stránky Charles Pears podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 600 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Charles Pears podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Charles Pears sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 16,0% | 11,8% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 17,6% |
| Mierny jas | 28,0% | 35,3% |
| Svetlá rovnováha | 32,0% | 29,4% |
| Luminózny | 4,0% | 5,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,0% | 52,9% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 29,4% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 17,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 60,6% | 60,0% |
| Zemité tóny | 18,2% | 30,0% |
| Tmavé tóny | 12,1% | 0,0% |
| Monochromatické | 9,1% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 47,1% |
| Vyvážené | 52,0% | 47,1% |
| Sýte | 6,0% | 5,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 38,0% | 35,3% |
| Jemný | 42,0% | 47,1% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 8,0% | 17,6% |
| Vyhlásenie | 6,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 34,0% | 41,2% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 23,5% |
| Silná farebná jednota | 18,0% | 23,5% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 11,8% |
Aké obrazy Charles Pears si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wandsworth Gas Company… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moonlight Barque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Officer of a Motor Launc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výstupňový bojový cieľ Čier… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Steam Pinnaces at Hawkes Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sinking of the 'Scharnhorst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Southern Railway Steamers a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London (Great Western Railw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sinking of Great Western Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pool of London during D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Charles Pears?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 500 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Charles Pears a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 500 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
O Charles Pears na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Charles Pears má najviac návštev?
- A Ship of the Queen Elizabeth Class: 200 návštev, 12% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Charles Pears?
- 2 200 návštev za dvanásť mesiacov, 500 na stránke umelca a 1 700 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Charles Pears priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Zemité tóny (Paleta farieb): 30% návštev, 18% katalógu.