Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Christian Rohlfs na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Christian Rohlfs: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Angel Carrying Light into the Graves častejšie než akýkoľvek iný obraz od Christian Rohlfs: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Potom nasledujú Vorfrühlingslandschaft a Gasse in Ehringsdorf bei Weimar. Christian Rohlfs mal(a) celkom 4 700 návštev: 800 na stránke umelca a 3 900 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 4 500 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (98%) a telefóny (2%). Výber je jasný: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 46% návštev, ale predstavuje len 26% katalógu.
Christian Rohlfs: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Christian Rohlfs na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Angel Carrying Light into the Graves
500 návštev · 12,2%
-
2
Vorfrühlingslandschaft
300 návštev · 7,3%
-
3
Gasse in Ehringsdorf bei Weimar
300 návštev · 7,3%
-
4
Hügellandschaft mit tiefstehender Sonne
200 návštev · 4,9%
-
5
Waiting
200 návštev · 4,9%
-
6
Moses Surveying The Promised Land
200 návštev · 4,9%
-
7
Stilleben mit Krügen
200 návštev · 4,9%
-
8
Altes Haus in Dinkelsbühl
100 návštev · 2,4%
-
9
Pappeln bei Goethes Gartenhaus
100 návštev · 2,4%
-
10
Herbstwald
100 návštev · 2,4%
Ako sa mení počet návštev stránky Christian Rohlfs podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 3 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Christian Rohlfs podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Christian Rohlfs sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 50,0% | 51,2% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 41,5% |
| Mierny jas | 14,0% | 2,4% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 2,4% |
| Luminózny | 4,0% | 2,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 21,9% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 46,3% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 31,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,8% | 90,9% |
| Tmavé tóny | 6,8% | 3,0% |
| Neutrálne tóny | 6,8% | 3,0% |
| Monochromatické | 2,3% | 3,0% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 53,7% |
| Vyvážené | 46,0% | 43,9% |
| Sýte | 4,0% | 2,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 26,0% | 26,8% |
| Jemný | 26,0% | 36,6% |
| Vyvážený | 24,0% | 17,1% |
| Výrazný | 12,0% | 7,3% |
| Vyhlásenie | 12,0% | 12,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 7,3% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 9,8% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 12,2% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 63,4% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 7,3% |
Aké obrazy Christian Rohlfs si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angel Carrying Light into t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 |
| White Beeches in Fall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der verlorene Sohn bei den… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stilleben mit Krügen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Gelbes Haus mit rotem Dach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Altes Haus in Dinkelsbühl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Verfallener steinbruch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstwald | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gebirge mit Lärchenwald | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Console Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Christian Rohlfs?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 600 | 97,9% |
| telefóny | 100 | 2,1% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Christian Rohlfs?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Christian Rohlfs a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
O Christian Rohlfs na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Christian Rohlfs má najviac návštev?
- Angel Carrying Light into the Graves: 500 návštev, 12% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Christian Rohlfs?
- 4 700 návštev za dvanásť mesiacov, 800 na stránke umelca a 3 900 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Christian Rohlfs?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (98%) a telefóny (2%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 98%.
Aký štýl maľby od Christian Rohlfs priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 46% návštev, 26% katalógu.