Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Claude Lorrain (Claude Gellée) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Claude Lorrain (Claude Gellée): pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Landscape s nimfami a satýrmi tančiacimi častejšie než akýkoľvek iný obraz od Claude Lorrain (Claude Gellée): 1 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Potom nasledujú Seaport with the Embarkation of the Queen of Sheba a Port at sunset. Claude Lorrain (Claude Gellée) mal(a) celkom 25 900 návštev: 5 800 na stránke umelca a 20 100 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 40% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 15 500 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (76%), telefóny (22%) a tablety (1%). Výber je jasný: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 45% návštev, ale predstavuje len 28% katalógu.
Claude Lorrain (Claude Gellée): týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Claude Lorrain (Claude Gellée) na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Claude Lorrain (Claude Gellée) podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
800
Júl 2026
2 500
13 000
Aug 2026
1 200
2 800
Sep 2026
2 100
3 500
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Claude Lorrain (Claude Gellée) podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Claude Lorrain (Claude Gellée) sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
46,2%
40,1%
Pokojná atmosféra
15,4%
25,1%
Elegantný
15,4%
12,0%
Romantický
0,0%
13,2%
Dramatické
23,1%
5,4%
Klasika
0,0%
2,4%
Éterický
0,0%
1,8%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
46,2%
40,1%
Pokojná
15,4%
23,4%
Kontemplatívny
15,4%
7,8%
Radostný
0,0%
8,4%
Melancholický
0,0%
8,4%
Dramatický
0,0%
4,8%
Nostalgický
0,0%
3,6%
Tajomný
15,4%
1,2%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
10,8%
Mäkký tieň
32,0%
26,8%
Mierny jas
50,0%
51,1%
Svetlá rovnováha
14,0%
10,8%
Luminózny
0,0%
0,4%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
44,0%
34,6%
Subtelné tóny farieb
40,0%
49,4%
Vyvážene jemná
10,0%
12,6%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
3,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
57,1%
67,6%
Neutrálne tóny
34,3%
28,4%
Tmavé tóny
8,6%
3,4%
Pastelové tóny
0,0%
0,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
40,0%
33,3%
Vyvážené
52,0%
59,7%
Sýte
8,0%
6,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
2,0%
0,4%
Jemný
12,0%
4,8%
Vyvážený
4,0%
7,8%
Výrazný
8,0%
19,5%
Vyhlásenie
74,0%
67,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
24,0%
12,6%
jemne prepojená paleta
20,0%
8,7%
Vyvážená harmónia
12,0%
17,3%
Silná farebná jednota
28,0%
44,6%
Jednotná paleta
16,0%
16,9%
Aké obrazy Claude Lorrain (Claude Gellée) si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
View of La Crescenza
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Landscape with Aeneas at De…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Landscape s nimfami a satýr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
1 000
Sunrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Mill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Pastoral Landscape: The Rom…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Ulysses Returning Chryseis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Roman Ideal Landscape with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Port Scene with the Villa M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Landscape with the Rest on…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Claude Lorrain (Claude Gellée)?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
19 800
76,4%
telefóny
5 800
22,4%
tablety
300
1,2%
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Claude Lorrain (Claude Gellée)?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
500
19,2%
taliansky
500
19,2%
bulharsky
300
11,5%
nemecky
300
11,5%
francúzsky
200
7,7%
portugalsky
200
7,7%
ukrajinsky
200
7,7%
litovsky
100
3,8%
poľsky
100
3,8%
rusky
100
3,8%
Koľko návštev za deň má Claude Lorrain (Claude Gellée) a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
800
st 23 Sep
200
št 24 Sep
300
pi 25 Sep
300
so 26 Sep
800
ne 27 Sep
200
po 28 Sep
400
ut 29 Sep
400
st 30 Sep
600
št 1 Okt
300
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
1 200
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
300
st 7 Okt
0
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
600
po 12 Okt
1 000
ut 13 Okt (predpoveď)
400
st 14 Okt (predpoveď)
200
št 15 Okt (predpoveď)
200
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
500
po 19 Okt (predpoveď)
400
ut 20 Okt (predpoveď)
300
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
200
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
400
po 26 Okt (predpoveď)
300
ut 27 Okt (predpoveď)
300
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
200
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
400
po 2 Nov (predpoveď)
300
O Claude Lorrain (Claude Gellée) na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Claude Lorrain (Claude Gellée) má najviac návštev?
Landscape s nimfami a satýrmi tančiacimi: 1 400 návštev, 6% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Claude Lorrain (Claude Gellée)?
25 900 návštev za dvanásť mesiacov, 5 800 na stránke umelca a 20 100 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Claude Lorrain (Claude Gellée)?
Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (76%), telefóny (22%) a tablety (1%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 76%.
Aký štýl maľby od Claude Lorrain (Claude Gellée) priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 45% návštev, 28% katalógu.