Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cowan Dobson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Cowan Dobson: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Model častejšie než akýkoľvek iný obraz od Cowan Dobson: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% z celkového počtu. Potom nasledujú Hugh Gavin, Provost of Stirling (1923–1926) a Mrs Cowan Dobson. Cowan Dobson mal(a) celkom 2 800 návštev: 1 400 na stránke umelca a 1 400 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Aug 2026: 2 000 návštev. Výber je jasný: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získava 60% návštev, ale predstavuje len 32% katalógu.
Cowan Dobson: týchto 9 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
9 najnavštevovanejších obrazov Cowan Dobson na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
The Model
400 návštev · 26,7%
-
2
Hugh Gavin, Provost of Stirling (1923–1926), 1928
200 návštev · 13,3%
-
3
Mrs Cowan Dobson, 1931
200 návštev · 13,3%
-
4
Summer Flowers
200 návštev · 13,3%
-
5
Anthony Frederick Weatherby Beauchamp Proctor (1894–1921), VC, DSO, MC and Bar, DFC, Royal Flying Corps, 1920
100 návštev · 6,7%
-
6
Sir John Milne Barbour (1868–1951), Bt, 1925
100 návštev · 6,7%
-
7
George E. Henderson, 1927
100 návštev · 6,7%
-
8
Flight Lieutenant Andrew Weatherby Beauchamp Proctor (1894–1921), VC, DSO, MC, DFC, Royal Air Force, 1920
100 návštev · 6,7%
-
9
Lady Helene Paris Chapman, née MacGowan, 1934
100 návštev · 6,7%
Ako sa mení počet návštev stránky Cowan Dobson podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 400 |
| Aug 2026 | 1 000 | 1 000 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Cowan Dobson podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Cowan Dobson sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 85,7% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 7,1% | 0,0% |
| Mierny jas | 7,1% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 57,1% | 80,0% |
| Subtelné tóny farieb | 32,1% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 10,7% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 90,0% | 100,0% |
| Monochromatické | 5,0% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 5,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 78,6% | 100,0% |
| Vyvážené | 17,9% | 0,0% |
| Sýte | 3,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 25,0% | 33,3% |
| Jemný | 28,6% | 46,7% |
| Vyvážený | 10,7% | 6,7% |
| Výrazný | 25,0% | 13,3% |
| Vyhlásenie | 10,7% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,1% | 60,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,3% | 26,7% |
| Vyvážená harmónia | 3,6% | 6,7% |
| Silná farebná jednota | 39,3% | 6,7% |
| Jednotná paleta | 10,7% | 0,0% |
Aké obrazy Cowan Dobson si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George E. Henderson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Sir Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David B. Morris, Town Clerk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Raffon, JP, Provost of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 |
| Hugh Gavin, Provost of Stir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Summer Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| John Duff, Provost of Stirl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir John Milne Barbour (186… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mr C. J. Band (1886–1961),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Cowan Dobson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Cowan Dobson a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
O Cowan Dobson na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Cowan Dobson má najviac návštev?
- The Model: 400 návštev, 27% všetkých zobrazení. Nad ním je 9 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Cowan Dobson?
- 2 800 návštev za dvanásť mesiacov, 1 400 na stránke umelca a 1 400 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Cowan Dobson priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 60% návštev, 32% katalógu.