Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Daniel Mytens I. na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Daniel Mytens I.: údaje, ktoré sú dôležité
King Charles I (1600–1649) je najčastejšie otváranou maandou umelca Daniel Mytens I.: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Philip Herbert (1584–1650), 4th Earl of Pembroke, 1st Earl of Montgomery, KG a Charles Howard (1536–1624), 2nd Lord Howard of Effingham and 1st Earl of Nottingham. Spolu 3 500 návštev: 1 000 na stránke umelca a 2 500 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 3 000 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (97%) a telefóny (3%). Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 36% návštev, 20% katalógu.
Top 10 obrazov Daniel Mytens I. podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Daniel Mytens I., ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
King Charles I (1600–1649), 1629
300 návštev · 12,0%
-
2
Philip Herbert (1584–1650), 4th Earl of Pembroke, 1st Earl of Montgomery, KG, 1634
200 návštev · 8,0%
-
3
Charles Howard (1536–1624), 2nd Lord Howard of Effingham and 1st Earl of Nottingham, 1620
200 návštev · 8,0%
-
4
George Villiers (1592–1628), 1st Duke of Buckingham
200 návštev · 8,0%
-
5
Charles I (1600–1649) (kedy princom Walesu)
200 návštev · 8,0%
-
6
Alathea, Countess of Arundel and Surrey
200 návštev · 8,0%
-
7
The Death of Ananias
200 návštev · 8,0%
-
8
Allegorizing Group Portrait of the Children of Diederic Pietersz van Leyden van Leeuwen, Burgomaster of Leiden, and Alida Paets, Daniël Mijtens (II), 1679, 1679
100 návštev · 4,0%
-
9
Ďalší gróf Hamilton, 1629
100 návštev · 4,0%
-
10
Sir Thomas Edmondes, 1622
100 návštev · 4,0%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Daniel Mytens I.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 900 | 2 100 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Daniel Mytens I.?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Daniel Mytens I.?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 94,0% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 6,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 36,0% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 28,0% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 36,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 80,0% | 76,0% |
| Vyvážené | 20,0% | 24,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 30,0% | 20,0% |
| Jemný | 32,0% | 40,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 8,0% |
| Výrazný | 16,0% | 8,0% |
| Vyhlásenie | 10,0% | 24,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 12,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 36,0% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 24,0% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 8,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Daniel Mytens I. v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charles I (1600–1649), King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles I, King of England… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles I (1600–1649) (kedy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Charles I, King of England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalší gróf Hamilton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles I as Prince of Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Hamilton, 2nd Marques… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Daniel Mytens I. pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 400 | 97,1% |
| telefóny | 100 | 2,9% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Daniel Mytens I.?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Daniel Mytens I. a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Daniel Mytens I.
Ktorý obraz od Daniel Mytens I. má najviac zobrazení?
- King Charles I (1600–1649), s 300 návštevami alebo 12% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Daniel Mytens I. na AllPaintingsStore.com?
- 3 500 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 2 500 na obrazoch).
Prezerá si Daniel Mytens I. viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (97%) a telefóny (3%); najviac je to z pou počítače so podielom 97%.
Existuje štýl Daniel Mytens I., ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 36% návštev oproti 20% v katalógu.