Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Daniel Macnee na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Daniel Macnee: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Daniel Macnee na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Charles Mackay (1787–1857), Actor: 200 návštev, čo predstavuje 5% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: John Ramsay McCulloch a Horatio McCulloch (1805–1867), RSA. Daniel Macnee celkom zaznamenal 4 000 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 3 500 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 3 300 návštevami. Kupujúci si prezerajú na pou počítače (85%), telefóny (10%) a tablety (5%). Kupujúci preferujú Monochromatický (Intenzita farieb): 88% návštev oproti 70% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Daniel Macnee, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Daniel Macnee, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Charles Mackay (1787–1857), Actor, 1854
200 návštev · 5,0%
-
2
John Ramsay McCulloch, 1840
200 návštev · 5,0%
-
3
Horatio McCulloch (1805–1867), RSA, 1842
200 návštev · 5,0%
-
4
Adam Sim of Coulter Mains (1805–1868)
200 návštev · 5,0%
-
5
Portrait Study of Three Ladies and a Boy in Highland Dress in an Interior
200 návštev · 5,0%
-
6
Horatio McCulloch (1805–1867), Landscape Painter, 1859
100 návštev · 2,5%
-
7
John Erskine, Manager of William Dunn's Machine Works, John Street, Glasgow, 1859
100 návštev · 2,5%
-
8
James Watson (1787–1871), MD, President of the Faculty of Physicians and Surgeons of Glasgow (1838–1841, 1849–1852 1857–1860), 1851
100 návštev · 2,5%
-
9
Sir James Matheson (1796–1878), 1871
100 návštev · 2,5%
-
10
John Gibson Fleming (1809–1879), President of the Faculty of Physicians and Surgeons of Glasgow (1865–1868, 1870–1872), 1880
100 návštev · 2,5%
Aký záujem má každý mesiac o Daniel Macnee?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 2 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 500 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Daniel Macnee?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Daniel Macnee?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 92,0% | 95,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 2,5% |
| Mierny jas | 6,0% | 2,5% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 55,0% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 32,5% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 89,1% | 97,4% |
| Neutrálne tóny | 6,5% | 2,6% |
| Tmavé tóny | 2,2% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 70,0% | 87,5% |
| Vyvážené | 30,0% | 12,5% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 48,0% | 47,5% |
| Jemný | 26,0% | 32,5% |
| Vyvážený | 4,0% | 7,5% |
| Výrazný | 12,0% | 7,5% |
| Vyhlásenie | 10,0% | 5,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 10,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 10,0% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 7,5% |
| Silná farebná jednota | 72,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 22,5% |
Aké obrazy od Daniel Macnee sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Ramsay McCulloch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Portrait Study of a Gentl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Portrait Study of a Gentl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady Macnee and Her Daughte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alexander Whitelaw, 1823 -… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Sheriff (1816–1844), A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Bracelet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| David Roberts (1796–1864),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clarkson Stanfield (1793–18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. Francis Williams (1785–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú kupujúci na prehliadanie Daniel Macnee?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 400 | 85,0% |
| telefóny | 400 | 10,0% |
| tablety | 200 | 5,0% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Daniel Macnee?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Daniel Macnee a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 400 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Daniel Macnee: časté otázky
Ktoré obrazy od Daniel Macnee sú najpožadovanejšie?
- Charles Mackay (1787–1857), Actor dominuje s 200 návštevami (5% z celkového počtu zobrazení umelca Daniel Macnee). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Daniel Macnee?
- 4 000 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 3 500 pri jednotlivých obrazoch.
Na akých zariadeniach si kupujúci prezerávajú diela Daniel Macnee?
- Kupujúci si prechádzajú na pou počítače (85%), telefóny (10%) a tablety (5%); pou počítače predstavujú 85% návštev.
Ktorý typ obrazov od Daniel Macnee majú kupujúci najradšej?
- Monochromatický (Intenzita farieb): 88% návštev z 70% katalógu.