Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Daniel Seghers na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Daniel Seghers: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Garland of Flowers častejšie než akýkoľvek iný obraz od Daniel Seghers: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 13% z celkového počtu. Potom nasledujú Flowers in a Glass Vase a Garland of Flowers. Daniel Seghers mal(a) celkom 2 500 návštev: 1 200 na stránke umelca a 1 300 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 500 návštev. Výber je jasný: Pokojný (Atmosféra) získava 75% návštev, ale predstavuje len 9% katalógu.
Daniel Seghers: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Daniel Seghers na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Daniel Seghers podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
900
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
600
400
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Daniel Seghers podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Daniel Seghers sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
87,9%
25,0%
Pokojný
9,1%
75,0%
Mystický
3,0%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
72,7%
50,0%
Pokojný
6,1%
50,0%
Dramatický
15,2%
0,0%
Kontemplatívny
6,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
86,0%
100,0%
Mäkký tieň
10,0%
0,0%
Mierny jas
4,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
68,0%
60,0%
Subtelné tóny farieb
24,0%
40,0%
Vyvážene jemná
4,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
92,3%
100,0%
Tmavé tóny
5,1%
0,0%
Neutrálne tóny
2,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
86,0%
100,0%
Vyvážené
12,0%
0,0%
Sýte
2,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
10,0%
0,0%
Jemný
42,0%
33,3%
Vyvážený
16,0%
46,7%
Výrazný
22,0%
20,0%
Vyhlásenie
10,0%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
30,0%
33,3%
jemne prepojená paleta
14,0%
26,7%
Vyvážená harmónia
24,0%
20,0%
Silná farebná jednota
22,0%
20,0%
Jednotná paleta
10,0%
0,0%
Aké obrazy Daniel Seghers si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Garland of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Portrait of Stadholder-King…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cartouche decorated with fl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bust of Constantijn Huygens…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Holy Family in a Flower…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna and Child with St A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower Garland with the Vir…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A bust portrait of a woman…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower garland around a Mad…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers on a relief with a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Daniel Seghers?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
100
50,0%
taliansky
100
50,0%
Koľko návštev za deň má Daniel Seghers a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
100
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
100
ne 25 Okt
100
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
300
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
100
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
200
ut 3 Nov
100
st 4 Nov (predpoveď)
300
št 5 Nov (predpoveď)
100
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
200
ne 8 Nov (predpoveď)
100
po 9 Nov (predpoveď)
200
ut 10 Nov (predpoveď)
100
st 11 Nov (predpoveď)
400
št 12 Nov (predpoveď)
100
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
300
ne 15 Nov (predpoveď)
100
po 16 Nov (predpoveď)
300
ut 17 Nov (predpoveď)
100
st 18 Nov (predpoveď)
400
št 19 Nov (predpoveď)
100
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
300
ne 22 Nov (predpoveď)
100
po 23 Nov (predpoveď)
300
ut 24 Nov (predpoveď)
100
O Daniel Seghers na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Daniel Seghers má najviac návštev?
Garland of Flowers: 200 návštev, 13% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Daniel Seghers?
2 500 návštev za dvanásť mesiacov, 1 200 na stránke umelca a 1 300 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Daniel Seghers priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Pokojný (Atmosféra): 75% návštev, 9% katalógu.