Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca David Bates na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
David Bates: údaje, ktoré sú dôležité
Bridge At Loch Long je najčastejšie otváranou maandou umelca David Bates: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The Conservatory a Weeping Woman I. Spolu 1 700 návštev: 900 na stránke umelca a 800 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 300 návštevami. Neutrálne tóny (Paleta farieb) je preferovaný štýl: 75% návštev, 33% katalógu.
Top 6 obrazov David Bates podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom David Bates, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky David Bates?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 700 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od David Bates?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov David Bates?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 33,3% | 60,0% |
| Zúfalý a vážny | 33,3% | 40,0% |
| Pokojná | 33,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 18,8% | 25,0% |
| Mierny jas | 28,1% | 8,3% |
| Svetlá rovnováha | 18,8% | 33,3% |
| Luminózny | 21,9% | 33,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 37,5% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 28,1% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 21,9% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 33,3% | 75,0% |
| Zemité tóny | 40,7% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 7,4% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Monochromatické | 7,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,6% | 33,3% |
| Vyvážené | 40,6% | 66,7% |
| Sýte | 18,8% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 9,4% | 16,7% |
| Jemný | 3,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,4% | 16,7% |
| Výrazný | 12,5% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 65,6% | 41,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 9,4% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 3,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 15,6% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 28,1% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 43,8% | 41,7% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca David Bates v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study for Deluge III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Conservatory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| 97th Street Pier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Flood Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep washing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the mangel field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weeping Woman I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Saints (Right Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mill, North Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca David Bates?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u David Bates a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 200 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 200 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 300 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa David Bates
Ktorý obraz od David Bates má najviac zobrazení?
- Bridge At Loch Long, s 300 návštevami alebo 25% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 6. mieste.
Koľko návštev má David Bates na AllPaintingsStore.com?
- 1 700 za posledných dvanástich mesiacov (900 na stránke umelca, 800 na obrazoch).
Existuje štýl David Bates, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Neutrálne tóny (Paleta farieb): 75% návštev oproti 33% v katalógu.