Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca David Farquharson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
David Farquharson: údaje, ktoré sú dôležité
In a Fog je najčastejšie otváranou maandou umelca David Farquharson: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Loch Katrine a Perth. Spolu 2 000 návštev: 600 na stránke umelca a 1 400 u obrazov. Nárast o 400% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 300 návštevami. Mäkký tieň (Luminancia) je preferovaný štýl: 60% návštev, 26% katalógu.
Top 10 obrazov David Farquharson podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom David Farquharson, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
In a Fog, 1897
200 návštev · 10,0%
-
2
Loch Katrine
200 návštev · 10,0%
-
3
Perth
200 návštev · 10,0%
-
4
Spring In The Trossachs
200 návštev · 10,0%
-
5
The Garry, Killiecrankie
200 návštev · 10,0%
-
6
Early Morning on Beer Common, South Devon, 1873
100 návštev · 5,0%
-
7
A Highland Glen, 1894
100 návštev · 5,0%
-
8
Harbour at Evening
100 návštev · 5,0%
-
9
Brodick Pier, Arran
100 návštev · 5,0%
-
10
On The Achray
100 návštev · 5,0%
Aká je mesačná návštevnosť stránky David Farquharson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od David Farquharson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov David Farquharson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 26,0% | 60,0% |
| Mierny jas | 42,0% | 30,0% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 10,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 20,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,3% | 63,6% |
| Neutrálne tóny | 37,8% | 36,4% |
| Tmavé tóny | 10,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 55,0% |
| Vyvážené | 46,0% | 45,0% |
| Sýte | 14,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 10,0% |
| Výrazný | 28,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 54,0% | 65,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 30,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 5,0% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 25,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca David Farquharson v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River And Road, Strathdon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Meadow And Moorland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Morning on Beer Commo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Highland Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Day on the Tummell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birnam Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay, North Berwick, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest of Meiklour, Per… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Fog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca David Farquharson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u David Farquharson a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 500 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa David Farquharson
Ktorý obraz od David Farquharson má najviac zobrazení?
- In a Fog, s 200 návštevami alebo 10% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má David Farquharson na AllPaintingsStore.com?
- 2 000 za posledných dvanástich mesiacov (600 na stránke umelca, 1 400 na obrazoch).
Existuje štýl David Farquharson, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 60% návštev oproti 26% v katalógu.