Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Maurice Denis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Maurice Denis: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Tri Múzy častejšie než akýkoľvek iný obraz od Maurice Denis: 4 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% z celkového počtu. Potom nasledujú La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 a Bathers at Port-Blanc. Maurice Denis mal(a) celkom 16 200 návštev: 2 300 na stránke umelca a 13 900 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 21% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 9 500 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (65%), telefóny (32%) a tablety (2%). Výber je jasný: Tajomný (Emocionálny tón) získava 58% návštev, ale predstavuje len 0% katalógu.
Maurice Denis: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Maurice Denis na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Maurice Denis podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
1 400
8 100
Aug 2026
200
2 700
Sep 2026
700
2 800
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Maurice Denis podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Maurice Denis sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Éterický
20,0%
66,3%
Pokojná atmosféra
20,0%
20,5%
Nostalgický
0,0%
7,2%
Hravý
20,0%
2,4%
Romantický
20,0%
1,2%
Pokojný
20,0%
1,2%
Mystický
0,0%
1,2%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
0,0%
57,8%
Pokojný
20,0%
16,9%
Duchovná
20,0%
10,8%
Pokojná
0,0%
7,2%
Hravý
20,0%
2,4%
Romantický
20,0%
2,4%
Utešujúci
20,0%
0,0%
Nostalgický
0,0%
1,2%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
1,4%
Mäkký tieň
28,0%
44,4%
Mierny jas
36,0%
25,0%
Svetlá rovnováha
34,0%
27,1%
Luminózny
2,0%
2,1%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
12,0%
4,9%
Subtelné tóny farieb
34,0%
63,2%
Vyvážene jemná
30,0%
20,8%
Výrazná prítomnosť farieb
22,0%
10,4%
Sýta farba
2,0%
0,7%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
40,5%
43,9%
Zemité tóny
35,1%
40,2%
Tmavé tóny
8,1%
6,1%
Pastelové tóny
5,4%
7,3%
Prírodné témy
8,1%
1,2%
Monochromatické
0,0%
1,2%
Teplé tóny
2,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
14,0%
2,8%
Vyvážené
52,0%
81,9%
Sýte
34,0%
15,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
10,4%
Jemný
26,0%
23,6%
Vyvážený
8,0%
7,6%
Výrazný
18,0%
16,0%
Vyhlásenie
32,0%
42,4%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
28,0%
12,5%
jemne prepojená paleta
16,0%
16,0%
Vyvážená harmónia
18,0%
44,4%
Silná farebná jednota
30,0%
24,3%
Jednotná paleta
8,0%
2,8%
Aké obrazy Maurice Denis si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Tri Múzy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 600
2 000
Homage to Cézanne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and Child at Le Poul…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Wave
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
La Colonie de Vacances (Sum…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Bathers at Port-Blanc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
The visitation, eremitaget
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Princessa v veži
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bretonne dans une barque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
White Sun on the Corn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Maurice Denis?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
10 600
65,4%
telefóny
5 200
32,1%
tablety
400
2,5%
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Maurice Denis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
300
21,4%
francúzsky
300
21,4%
kórejsky
300
21,4%
arabský
100
7,1%
španielsky
100
7,1%
japonsky
100
7,1%
poľsky
100
7,1%
rusky
100
7,1%
Koľko návštev za deň má Maurice Denis a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
st 23 Sep
200
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
100
ne 27 Sep
100
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
100
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
700
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
300
st 7 Okt
200
št 8 Okt
400
pi 9 Okt
1 100
so 10 Okt
300
ne 11 Okt
300
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt (predpoveď)
400
št 15 Okt (predpoveď)
400
pi 16 Okt (predpoveď)
800
so 17 Okt (predpoveď)
400
ne 18 Okt (predpoveď)
800
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
400
st 21 Okt (predpoveď)
400
št 22 Okt (predpoveď)
400
pi 23 Okt (predpoveď)
1 000
so 24 Okt (predpoveď)
400
ne 25 Okt (predpoveď)
1 000
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
400
st 28 Okt (predpoveď)
500
št 29 Okt (predpoveď)
500
pi 30 Okt (predpoveď)
1 100
so 31 Okt (predpoveď)
500
ne 1 Nov (predpoveď)
1 100
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
500
O Maurice Denis na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Maurice Denis má najviac návštev?
Tri Múzy: 4 800 návštev, 33% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Maurice Denis?
16 200 návštev za dvanásť mesiacov, 2 300 na stránke umelca a 13 900 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Maurice Denis?
Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (65%), telefóny (32%) a tablety (2%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 65%.
Aký štýl maľby od Maurice Denis priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Tajomný (Emocionálny tón): 58% návštev, 0% katalógu.