Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Edwin Austin Abbey na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Edwin Austin Abbey: údaje, ktoré sú dôležité
The Quest for the Holy Grail - part XV - The Golden Tree je najčastejšie otváranou maandou umelca Edwin Austin Abbey: 1 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 32% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Panel XV The Golden Tree and the Achievement of the Grail a The sisters. Spolu 4 500 návštev: 1 600 na stránke umelca a 2 900 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 3 500 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (76%), telefóny (22%) a tablety (2%). Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 39% návštev, 12% katalógu.
Top 10 obrazov Edwin Austin Abbey podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Edwin Austin Abbey, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
The Quest for the Holy Grail - part XV - The Golden Tree
1 000 návštev · 32,3%
-
2
Panel XV The Golden Tree and the Achievement of the Grail
200 návštev · 6,5%
-
3
The sisters
200 návštev · 6,5%
-
4
Sally in our Alley
200 návštev · 6,5%
-
5
King Lear. Cordelia's Farewell (also known as King Lear Act I, Scene I), 1898
100 návštev · 3,2%
-
6
Mojos Indians at Trinidad celebrating mass
100 návštev · 3,2%
-
7
The ruined keep, Cardiff Castle
100 návštev · 3,2%
-
8
Piute squaw and papoose
100 návštev · 3,2%
-
9
Son rise in the tropics
100 návštev · 3,2%
-
10
Young Woman in the Woods, 1879
100 návštev · 3,2%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Edwin Austin Abbey?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 400 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Edwin Austin Abbey?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Edwin Austin Abbey?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 6,5% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 12,9% |
| Mierny jas | 34,0% | 58,1% |
| Svetlá rovnováha | 26,0% | 19,4% |
| Luminózny | 12,0% | 3,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,0% | 29,0% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 19,4% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 51,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 54,8% | 37,9% |
| Zemité tóny | 38,1% | 58,6% |
| Monochromatické | 4,8% | 3,5% |
| Pastelové tóny | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 22,6% |
| Vyvážené | 56,0% | 77,4% |
| Sýte | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 3,2% |
| Jemný | 14,0% | 9,7% |
| Vyvážený | 12,0% | 6,5% |
| Výrazný | 26,0% | 48,4% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 32,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 38,7% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 6,5% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 22,6% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 32,3% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Edwin Austin Abbey v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Who Is Sylvia? What Is She… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Queen in Hamlet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quest for the Holy Grai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 200 | 100 |
| Lady in pink dress as sheph… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hamlet Play Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Penance of Eleanor, Duc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lady Anne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Organist at the Gloucester… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Edwin Austin Abbey pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 400 | 75,6% |
| telefóny | 1 000 | 22,2% |
| tablety | 100 | 2,2% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Edwin Austin Abbey?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| taliansky | 100 | 25,0% |
| Chinese | 100 | 25,0% |
Koľko je denných návštev u Edwin Austin Abbey a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 200 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Edwin Austin Abbey
Ktorý obraz od Edwin Austin Abbey má najviac zobrazení?
- The Quest for the Holy Grail - part XV - The Golden Tree, s 1 000 návštevami alebo 32% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Edwin Austin Abbey na AllPaintingsStore.com?
- 4 500 za posledných dvanástich mesiacov (1 600 na stránke umelca, 2 900 na obrazoch).
Prezerá si Edwin Austin Abbey viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (76%), telefóny (22%) a tablety (2%); najviac je to z pou počítače so podielom 76%.
Existuje štýl Edwin Austin Abbey, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 39% návštev oproti 12% v katalógu.