Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Edwin Longsden Long na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Edwin Longsden Long: údaje, ktoré sú dôležité
queen esther je najčastejšie otváranou maandou umelca Edwin Longsden Long: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 23% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich an egyptian feast a An Ancient Custom. Spolu 3 000 návštev: 800 na stránke umelca a 2 200 u obrazov. Pokles o 20% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 2 100 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (80%) a telefóny (20%). Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) je preferovaný štýl: 46% návštev, 22% katalógu.
Top 10 obrazov Edwin Longsden Long podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Edwin Longsden Long, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
queen esther
600 návštev · 23,1%
-
2
an egyptian feast
300 návštev · 11,5%
-
3
An Ancient Custom
300 návštev · 11,5%
-
4
Sacred to Pasht
200 návštev · 7,7%
-
5
The Chosen Five Zeuxis at Crotona
200 návštev · 7,7%
-
6
Queen Esther, 1878
100 návštev · 3,8%
-
7
Study of a young girls head another view
100 návštev · 3,8%
-
8
The date seller
100 návštev · 3,8%
-
9
Study of a Young Girls Head
100 návštev · 3,8%
-
10
A Dorcas meeting in the 6th century
100 návštev · 3,8%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Edwin Longsden Long?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 700 |
| Aug 2026 | 300 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Edwin Longsden Long?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Edwin Longsden Long?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 26,0% | 7,7% |
| Mäkký tieň | 36,0% | 42,3% |
| Mierny jas | 32,0% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 11,5% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 46,2% |
| Vyvážene jemná | 46,0% | 19,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 23,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,4% | 76,9% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 19,2% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 3,9% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 19,2% |
| Vyvážené | 58,0% | 57,7% |
| Sýte | 16,0% | 23,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 3,9% |
| Jemný | 16,0% | 7,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 15,4% |
| Výrazný | 24,0% | 34,6% |
| Vyhlásenie | 42,0% | 38,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 66,0% | 65,4% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 26,9% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Edwin Longsden Long v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Queen Esther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Peter Douglas E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A spanish flower seller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Lord Ellesmere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choir boys buying chestnuts… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stafford Henry Northcote 1s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord northcote | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The approval | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| las hilanderas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Edwin Longsden Long pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 400 | 80,0% |
| telefóny | 600 | 20,0% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Edwin Longsden Long?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Edwin Longsden Long a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Edwin Longsden Long
Ktorý obraz od Edwin Longsden Long má najviac zobrazení?
- queen esther, s 600 návštevami alebo 23% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Edwin Longsden Long na AllPaintingsStore.com?
- 3 000 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 2 200 na obrazoch).
Prezerá si Edwin Longsden Long viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (80%) a telefóny (20%); najviac je to z pou počítače so podielom 80%.
Existuje štýl Edwin Longsden Long, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 46% návštev oproti 22% v katalógu.