Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eric Hesketh Hubbard na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Eric Hesketh Hubbard: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Eric Hesketh Hubbard na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je A London Winter View: 300 návštev, čo predstavuje 43% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: The Fairground, Quimper a Wymondham Abbey, Norfolk. Eric Hesketh Hubbard celkom zaznamenal 1 200 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 700 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 000 návštevami. Kupujúci preferujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 57% návštev oproti 20% v umeleckom katalógu umelca.
5 najčastejšie otváraných obrazov od Eric Hesketh Hubbard, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 5 obrazov od Eric Hesketh Hubbard, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
Aký záujem má každý mesiac o Eric Hesketh Hubbard?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Eric Hesketh Hubbard?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Eric Hesketh Hubbard?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 25,0% | 14,3% |
| Mierny jas | 50,0% | 71,4% |
| Svetlá rovnováha | 25,0% | 14,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 42,9% |
| Subtelné tóny farieb | 35,0% | 57,1% |
| Vyvážene jemná | 15,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 45,0% | 28,6% |
| Vyvážené | 55,0% | 71,4% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,0% | 14,3% |
| Jemný | 35,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 10,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 42,9% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 28,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 30,0% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 25,0% | 28,6% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 15,0% | 0,0% |
Aké obrazy od Eric Hesketh Hubbard sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lobster Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hull of the Old 'Implac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Welsh Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dunluce Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlech Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fairground, Quimper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wymondham Abbey, Norfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A London Winter View | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Mill Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Big Top with Caravans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Eric Hesketh Hubbard?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Eric Hesketh Hubbard a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Eric Hesketh Hubbard: časté otázky
Ktoré obrazy od Eric Hesketh Hubbard sú najpožadovanejšie?
- A London Winter View dominuje s 300 návštevami (43% z celkového počtu zobrazení umelca Eric Hesketh Hubbard). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 5.
Aký je záujem o Eric Hesketh Hubbard?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Eric Hesketh Hubbard majú kupujúci najradšej?
- Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 57% návštev z 20% katalógu.