Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ernest Moore na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ernest Moore: údaje, ktoré sú dôležité
Colonel Sir Charles John Stoddart (1839–1913), VD, JP je najčastejšie otváranou maandou umelca Ernest Moore: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Alderman David Llewellyn Winter (1853–1925), JP, Mayor of Rotherham (1901–1902) a James Bryce, 1st Viscount Bryce. Spolu 1 600 návštev: 500 na stránke umelca a 1 100 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 300 návštevami. Vyvážené (Intenzita farieb) je preferovaný štýl: 50% návštev, 21% katalógu.
Top 9 obrazov Ernest Moore podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Ernest Moore, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Colonel Sir Charles John Stoddart (1839–1913), VD, JP, 1929
300 návštev · 25,0%
-
2
Alderman David Llewellyn Winter (1853–1925), JP, Mayor of Rotherham (1901–1902), 1901
200 návštev · 16,7%
-
3
James Bryce, 1st Viscount Bryce, 1907
100 návštev · 8,3%
-
4
Sir Arthur John Hall (1866–1951), KT, MD, DSc, FRCP, Professor of Physiology, Pathology and Medicine and Physician at the Royal Hospital, 1937
100 návštev · 8,3%
-
5
Arthur Halliwell Sutcliffe (1870–1932), 1910
100 návštev · 8,3%
-
6
Alderman H. V. Kenyon, 1916
100 návštev · 8,3%
-
7
Henry Horsfield (1879–1912), Town Clerk, 1932
100 návštev · 8,3%
-
8
Sir Frederick Thorpe Mappin (1821–1910), 1906
100 návštev · 8,3%
-
9
Alderman William Johnson Clegg (1827–1895), JP, Mayor of Sheffield (1887–1888), 1898
100 návštev · 8,3%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Ernest Moore?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Ernest Moore?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Ernest Moore?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 91,2% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 8,8% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 61,8% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 17,6% | 8,3% |
| Vyvážene jemná | 11,8% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,8% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 73,5% | 50,0% |
| Vyvážené | 20,6% | 50,0% |
| Sýte | 5,9% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,1% | 33,3% |
| Jemný | 29,4% | 25,0% |
| Vyvážený | 5,9% | 8,3% |
| Výrazný | 14,7% | 8,3% |
| Vyhlásenie | 5,9% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 23,5% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 11,8% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 23,5% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 32,4% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 8,8% | 8,3% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Ernest Moore v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ralph Cross Johnson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman William Johnson Cl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Henry Ellis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman George E. C. Wragg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rejected | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Fitzalan Howard (1847… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman David Llewellyn Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Howard Aston Allport (1842–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arthur Porter, JP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Ward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Ernest Moore?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Ernest Moore a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Ernest Moore
Ktorý obraz od Ernest Moore má najviac zobrazení?
- Colonel Sir Charles John Stoddart (1839–1913), VD, JP, s 300 návštevami alebo 25% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 9. mieste.
Koľko návštev má Ernest Moore na AllPaintingsStore.com?
- 1 600 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 1 100 na obrazoch).
Existuje štýl Ernest Moore, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 50% návštev oproti 21% v katalógu.