Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Federico Andreotti na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Federico Andreotti: údaje, ktoré sú dôležité
The introduction je najčastejšie otváranou maandou umelca Federico Andreotti: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The Pink Rose a The Music Lesson ( 2 ). Spolu 1 200 návštev: 500 na stránke umelca a 700 u obrazov. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 100 návštevami. Vyvážene jemná (Saturácia farieb) je preferovaný štýl: 78% návštev, 32% katalógu.
Top 8 obrazov Federico Andreotti podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Federico Andreotti, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
The introduction
200 návštev · 22,2%
-
2
The Pink Rose
100 návštev · 11,1%
-
3
The Music Lesson ( 2 )
100 návštev · 11,1%
-
4
Federigo the serenade
100 návštev · 11,1%
-
5
The Introduction
100 návštev · 11,1%
-
6
Flirtation In The Wine Cellar
100 návštev · 11,1%
-
7
Betrothed
100 návštev · 11,1%
-
8
An English Beauty
100 návštev · 11,1%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Federico Andreotti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Federico Andreotti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Federico Andreotti?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,7% | 22,2% |
| Mäkký tieň | 50,0% | 66,7% |
| Mierny jas | 20,6% | 11,1% |
| Svetlá rovnováha | 11,8% | 0,0% |
| Luminózny | 2,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 23,5% | 11,1% |
| Subtelné tóny farieb | 32,4% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 32,4% | 77,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,8% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 63,0% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 18,5% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 14,8% | 0,0% |
| Monochromatické | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,5% | 11,1% |
| Vyvážené | 58,8% | 88,9% |
| Sýte | 14,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,9% | 0,0% |
| Jemný | 8,8% | 11,1% |
| Vyvážený | 5,9% | 0,0% |
| Výrazný | 14,7% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 67,7% | 77,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,6% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,8% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 14,7% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 32,4% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 26,5% | 44,4% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Federico Andreotti v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profile Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirtation In The Wine Cell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing in the field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| a singing lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Gartenlaube | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ländliche Idylle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The love letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirtation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Federico Andreotti?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Federico Andreotti a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Federico Andreotti
Ktorý obraz od Federico Andreotti má najviac zobrazení?
- The introduction, s 200 návštevami alebo 22% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 8. mieste.
Koľko návštev má Federico Andreotti na AllPaintingsStore.com?
- 1 200 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 700 na obrazoch).
Existuje štýl Federico Andreotti, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 78% návštev oproti 32% v katalógu.