Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Félix Nadar na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Félix Nadar: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Pierrot the Photographer častejšie než akýkoľvek iný obraz od Félix Nadar: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% z celkového počtu. Potom nasledujú Sarah Bernhardt a Hermaphrodite. Félix Nadar mal(a) celkom 6 200 návštev: 800 na stránke umelca a 5 400 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 75% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 4 800 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (94%) a telefóny (6%). Výber je jasný: Vyhlásenie (Kontrast) získava 60% návštev, ale predstavuje len 44% katalógu.
Félix Nadar: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Félix Nadar na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Pierrot the Photographer, 1854
600 návštev · 9,5%
-
2
Sarah Bernhardt
300 návštev · 4,8%
-
3
Hermaphrodite, 1860
200 návštev · 3,2%
-
4
Catacombes De Paris, 1861
200 návštev · 3,2%
-
5
Égouts De Paris, 1861
200 návštev · 3,2%
-
6
Égouts De Paris, 1861
200 návštev · 3,2%
-
7
Catacombes De Paris, 1861
200 návštev · 3,2%
-
8
Catacombes De Paris, 1861
200 návštev · 3,2%
-
9
Claude Monet, 1899
200 návštev · 3,2%
-
10
Sarah Bernhardt, 1865
200 návštev · 3,2%
Ako sa mení počet návštev stránky Félix Nadar podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 400 | 4 400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 300 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Félix Nadar podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Félix Nadar sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 14,3% |
| Mäkký tieň | 40,0% | 50,8% |
| Mierny jas | 26,0% | 30,2% |
| Svetlá rovnováha | 8,0% | 4,8% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 82,0% | 82,5% |
| Subtelné tóny farieb | 12,0% | 15,9% |
| Vyvážene jemná | 6,0% | 1,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 59,3% | 75,0% |
| Neutrálne tóny | 37,0% | 25,0% |
| Monochromatické | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 84,0% | 88,9% |
| Vyvážené | 16,0% | 11,1% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 1,6% |
| Jemný | 10,0% | 6,3% |
| Vyvážený | 16,0% | 14,3% |
| Výrazný | 14,0% | 17,5% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 60,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 3,2% |
| Silná farebná jednota | 14,0% | 4,8% |
| Jednotná paleta | 76,0% | 92,1% |
Aké obrazy Félix Nadar si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sarah Bernhardt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pierrot the Photographer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Claude Debussy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Égouts De Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alexander Dumas Père | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Égouts De Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Piotr Kropotkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Égouts De Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Égouts De Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Atelier Nadar, 35 Boulevard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Félix Nadar?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 800 | 93,5% |
| telefóny | 400 | 6,5% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Félix Nadar?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 200 | 66,7% |
| francúzsky | 100 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má Félix Nadar a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 200 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O Félix Nadar na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Félix Nadar má najviac návštev?
- Pierrot the Photographer: 600 návštev, 10% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Félix Nadar?
- 6 200 návštev za dvanásť mesiacov, 800 na stránke umelca a 5 400 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Félix Nadar?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (94%) a telefóny (6%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 94%.
Aký štýl maľby od Félix Nadar priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Vyhlásenie (Kontrast): 60% návštev, 44% katalógu.