Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca François Rude na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
François Rude: údaje, ktoré sú dôležité
Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) je najčastejšie otváranou maandou umelca François Rude: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 54% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Head of an ancient Warrior a Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise. Spolu 1 700 návštev: 800 na stránke umelca a 900 u obrazov. Nárast o 50% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 1 200 návštevami. Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) je preferovaný štýl: 55% návštev, 10% katalógu.
Top 4 obrazov François Rude podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom François Rude, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky François Rude?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od François Rude?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov François Rude?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Výrazný | 33,3% | 75,0% |
| Nostalgický | 33,3% | 12,5% |
| Vášnivý | 33,3% | 12,5% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 60,0% | 72,7% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 10,0% | 27,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 90,0% | 45,5% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 54,5% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 90,0% | 45,5% |
| Vyvážené | 10,0% | 54,5% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 30,0% | 54,5% |
| Vyhlásenie | 70,0% | 45,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 9,1% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 54,5% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca François Rude v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neapolitan Fisherboy Playin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Departure of the Volunteers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of an ancient Warrior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Marshal Ney | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon Rising to Immortal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Imperial Eagle Watching… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca François Rude?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 33,3% |
| španielsky | 100 | 33,3% |
| francúzsky | 100 | 33,3% |
Koľko je denných návštev u François Rude a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 300 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa François Rude
Ktorý obraz od François Rude má najviac zobrazení?
- Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise), s 600 návštevami alebo 54% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 4. mieste.
Koľko návštev má François Rude na AllPaintingsStore.com?
- 1 700 za posledných dvanástich mesiacov (800 na stránke umelca, 900 na obrazoch).
Existuje štýl François Rude, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 55% návštev oproti 10% v katalógu.