Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Stella na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Frank Stella: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú The Fountain častejšie než akýkoľvek iný obraz od Frank Stella: 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% z celkového počtu. Potom nasledujú Darabjerd III a Tahkt-I-Sulayman Variation II. Frank Stella mal(a) celkom 6 000 návštev: 3 300 na stránke umelca a 2 700 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 191% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Sep 2026: 3 200 návštev. Prehliadajú v anglicky (88%), česky (4%) a taliansky (2%). Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (53%), telefóny (42%) a tablety (5%). Výber je jasný: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získava 34% návštev, ale predstavuje len 17% katalógu.
Frank Stella: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Frank Stella na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Frank Stella podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
1 500
Aug 2026
300
800
Sep 2026
2 800
400
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Frank Stella podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Frank Stella sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Minimalistický
66,7%
59,1%
Výrazné
11,1%
18,2%
Pokojný
11,1%
18,2%
Minimalistický
11,1%
4,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
44,4%
45,5%
Energický
22,2%
22,7%
Kontemplatívny
22,2%
13,6%
Pokojný
11,1%
18,2%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
9,8%
13,6%
Mäkký tieň
4,9%
0,0%
Mierny jas
26,8%
34,1%
Svetlá rovnováha
41,5%
36,4%
Luminózny
17,1%
15,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
34,2%
15,9%
Subtelné tóny farieb
17,1%
34,1%
Vyvážene jemná
17,1%
15,9%
Výrazná prítomnosť farieb
21,9%
18,2%
Sýta farba
9,8%
15,9%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
44,7%
33,3%
Zemité tóny
18,4%
25,6%
Pastelové tóny
10,5%
17,9%
Tmavé tóny
10,5%
12,8%
Monochromatické
7,9%
2,6%
Žiarivé a výrazné
2,6%
5,1%
Metalické tóny
2,6%
2,6%
Prírodné témy
2,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
29,3%
13,6%
Vyvážené
34,2%
50,0%
Sýte
36,6%
36,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,2%
2,3%
Jemný
17,1%
29,5%
Vyvážený
2,4%
0,0%
Výrazný
12,2%
20,4%
Vyhlásenie
56,1%
47,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
53,7%
50,0%
jemne prepojená paleta
14,6%
29,5%
Vyvážená harmónia
9,8%
4,5%
Silná farebná jednota
12,2%
13,6%
Jednotná paleta
9,8%
2,3%
Aké obrazy Frank Stella si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Frank Stella
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sacramento Mall Proposal #4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Frank Stella?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
3 200
53,3%
telefóny
2 500
41,7%
tablety
300
5,0%
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Frank Stella?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
4 300
87,8%
česky
200
4,1%
taliansky
100
2,0%
poľsky
100
2,0%
portugalsky
100
2,0%
rusky
100
2,0%
Koľko návštev za deň má Frank Stella a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 21 Sep
0
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
200
št 24 Sep
700
pi 25 Sep
400
so 26 Sep
200
ne 27 Sep
800
po 28 Sep
600
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
600
št 1 Okt
400
pi 2 Okt
300
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
900
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
600
št 8 Okt
200
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
200
ne 11 Okt
100
po 12 Okt (predpoveď)
500
ut 13 Okt (predpoveď)
100
st 14 Okt (predpoveď)
400
št 15 Okt (predpoveď)
400
pi 16 Okt (predpoveď)
200
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
300
po 19 Okt (predpoveď)
500
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
400
št 22 Okt (predpoveď)
400
pi 23 Okt (predpoveď)
200
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
300
po 26 Okt (predpoveď)
500
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
400
št 29 Okt (predpoveď)
400
pi 30 Okt (predpoveď)
200
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
300
O Frank Stella na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Frank Stella má najviac návštev?
The Fountain: 900 návštev, 20% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Frank Stella?
6 000 návštev za dvanásť mesiacov, 3 300 na stránke umelca a 2 700 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Frank Stella?
Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (53%), telefóny (42%) a tablety (5%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 53%.
V akých jazykoch si kupujúci čítajú o Frank Stella?
V anglicky (88%), česky (4%) a taliansky (2%). anglicky: 88%.
Aký štýl maľby od Frank Stella priťahuje kupujúcich?
Obrazy typu Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 34% návštev, 17% katalógu.