Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Franz Kline na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Franz Kline: údaje, ktoré sú dôležité
Mahoning je najčastejšie otváranou maandou umelca Franz Kline: 2 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 46% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Nijinsky a Kitzker. Spolu 3 900 návštev: 1 000 na stránke umelca a 2 900 u obrazov. Nárast o 275% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 2 000 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (56%) a telefóny (44%). Monochromatický (Intenzita farieb) je preferovaný štýl: 83% návštev, 51% katalógu.
Top 10 obrazov Franz Kline podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Franz Kline, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Mahoning, 1956
2 200 návštev · 45,8%
-
2
Nijinsky, 1940
400 návštev · 8,3%
-
3
Kitzker, 1946
300 návštev · 6,2%
-
4
Study for "Flanders", 1961
300 návštev · 6,2%
-
5
Čierna, biela a sivá, 1959
300 návštev · 6,2%
-
6
Palmerton, Pa, 1941
200 návštev · 4,2%
-
7
Untitled, 1948
200 návštev · 4,2%
-
8
Blueberry Eyes, 1960
100 návštev · 2,1%
-
9
Zinc Yellow, 1959
100 návštev · 2,1%
-
10
Niezná skladba, 1956
100 návštev · 2,1%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Franz Kline?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 500 | 1 000 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Franz Kline?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Franz Kline?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 13,5% | 18,8% |
| Mäkký tieň | 29,7% | 20,8% |
| Mierny jas | 27,0% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 24,3% | 8,3% |
| Luminózny | 5,4% | 2,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 51,3% | 77,1% |
| Subtelné tóny farieb | 13,5% | 8,3% |
| Vyvážene jemná | 10,8% | 4,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 24,3% | 10,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,0% | 55,0% |
| Neutrálne tóny | 33,3% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 25,9% | 20,0% |
| Pastelové tóny | 3,7% | 5,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 51,3% | 83,3% |
| Vyvážené | 27,0% | 6,2% |
| Sýte | 21,6% | 10,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,4% | 0,0% |
| Jemný | 13,5% | 12,5% |
| Vyvážený | 2,7% | 4,2% |
| Výrazný | 18,9% | 10,4% |
| Vyhlásenie | 59,5% | 72,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,2% | 20,8% |
| jemne prepojená paleta | 13,5% | 6,2% |
| Vyvážená harmónia | 8,1% | 10,4% |
| Silná farebná jednota | 29,7% | 8,3% |
| Jednotná paleta | 32,4% | 54,2% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Franz Kline v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čierna, biela a sivá | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mahoning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Zinc Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niezná skladba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blueberry Eyes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Painting number | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Delaware Gap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Franz Kline pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 200 | 56,4% |
| telefóny | 1 700 | 43,6% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Franz Kline?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 700 | 63,6% |
| česky | 200 | 18,2% |
| anglicky | 100 | 9,1% |
| slovensky | 100 | 9,1% |
Koľko je denných návštev u Franz Kline a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 600 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 300 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 500 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 400 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 400 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Franz Kline
Ktorý obraz od Franz Kline má najviac zobrazení?
- Mahoning, s 2 200 návštevami alebo 46% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Franz Kline na AllPaintingsStore.com?
- 3 900 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 2 900 na obrazoch).
Prezerá si Franz Kline viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (56%) a telefóny (44%); najviac je to z pou počítače so podielom 56%.
Existuje štýl Franz Kline, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Monochromatický (Intenzita farieb): 83% návštev oproti 51% v katalógu.