Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Fred Roe na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Fred Roe: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Fred Roe na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Somewhere at the Front, Soldiers Around a Camp Fire at Night, Western Front: 200 návštev, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: 2nd Battalion 5th Gurkha Rifles at Ahnai Tangi, North West Frontier, India, 14 January 1920 a The Boys Come Marching Home. Fred Roe celkom zaznamenal 1 400 návštev, z toho 800 na stránke umelca a 600 na jednotlivých obrazoch. Poptávka klesla: počet návštev klesol o 50% z Sep 2026 na Okt 2026. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 000 návštevami. Kupujúci preferujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 73% návštev oproti 54% v umeleckom katalógu umelca.
9 najčastejšie otváraných obrazov od Fred Roe, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 9 obrazov od Fred Roe, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Somewhere at the Front, Soldiers Around a Camp Fire at Night, Western Front, 1915
200 návštev · 18,2%
-
2
2nd Battalion 5th Gurkha Rifles at Ahnai Tangi, North West Frontier, India, 14 January 1920, 1920
200 návštev · 18,2%
-
3
The Boys Come Marching Home, 1916
100 návštev · 9,1%
-
4
Nelson Leaving Portsmouth for the 'Victory', 1805, 1890
100 návštev · 9,1%
-
5
Sir (Edward) Guy Dawber, 1926
100 návštev · 9,1%
-
6
A. Gordon Bird, 1930
100 návštev · 9,1%
-
7
The Return of the Hero (Lord Nelson), 1909
100 návštev · 9,1%
-
8
The Trial of Jeanne d'Arc
100 návštev · 9,1%
-
9
May the Eighth
100 návštev · 9,1%
Aký záujem má každý mesiac o Fred Roe?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Fred Roe?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Fred Roe?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 37,5% | 54,5% |
| Mäkký tieň | 37,5% | 18,2% |
| Mierny jas | 16,7% | 27,3% |
| Svetlá rovnováha | 8,3% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 8,3% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 54,2% | 72,7% |
| Vyvážene jemná | 25,0% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,5% | 9,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,2% | 88,9% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 11,1% |
| Neutrálne tóny | 9,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,7% | 27,3% |
| Vyvážené | 75,0% | 63,6% |
| Sýte | 8,3% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,8% | 36,4% |
| Jemný | 33,3% | 36,4% |
| Vyvážený | 16,7% | 9,1% |
| Výrazný | 16,7% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 12,5% | 9,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,3% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 27,3% |
| Silná farebná jednota | 58,3% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 20,8% | 18,2% |
Aké obrazy od Fred Roe sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Somewhere at the Front, Sol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| The Passing of John Sargent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| May the Eighth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Nelson Leaving Portsmouth f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tap Room of the 'Baptis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bedchamber in Anne Hathaway… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Wycombe, Buckinghamshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toast is England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return of the Hero (Lor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nathaniel Louis Cohen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Fred Roe?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Fred Roe a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 100 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Fred Roe: časté otázky
Ktoré obrazy od Fred Roe sú najpožadovanejšie?
- Somewhere at the Front, Soldiers Around a Camp Fire at Night, Western Front dominuje s 200 návštevami (18% z celkového počtu zobrazení umelca Fred Roe). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 9.
Aký je záujem o Fred Roe?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 800 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Fred Roe majú kupujúci najradšej?
- Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 73% návštev z 54% katalógu.