Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Fred Uhlman na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Fred Uhlman: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Street Corner in St Servan častejšie než akýkoľvek iný obraz od Fred Uhlman: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 16% z celkového počtu. Potom nasledujú Les avions a Tightrope Dancer. Fred Uhlman mal(a) celkom 3 600 návštev: 1 900 na stránke umelca a 1 700 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 3 000 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: pou počítače (67%), telefóny (31%) a tablety (3%). Výber je jasný: Výrazný (Kontrast) získava 21% návštev, ale predstavuje len 14% katalógu.
Fred Uhlman: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov Fred Uhlman na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Street Corner in St Servan, 1949
300 návštev · 15,8%
-
2
Les avions, 1939
200 návštev · 10,5%
-
3
Tightrope Dancer, 1943
200 návštev · 10,5%
-
4
Monuments
200 návštev · 10,5%
-
5
Welsh Farm
200 návštev · 10,5%
-
6
Windmill at Llannerchymedd
200 návštev · 10,5%
-
7
Café, Sunset, 1955
100 návštev · 5,3%
-
8
The Studio, 1944
100 návštev · 5,3%
-
9
The Slate Mines
100 návštev · 5,3%
-
10
Winter
100 návštev · 5,3%
Ako sa mení počet návštev stránky Fred Uhlman podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 500 | 1 500 |
| Aug 2026 | 400 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Fred Uhlman podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Fred Uhlman sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,3% | 5,3% |
| Mäkký tieň | 21,4% | 26,3% |
| Mierny jas | 64,3% | 68,4% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,9% | 47,4% |
| Subtelné tóny farieb | 21,4% | 21,1% |
| Vyvážene jemná | 21,4% | 10,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,1% | 10,5% |
| Sýta farba | 7,1% | 10,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 52,6% |
| Vyvážené | 28,6% | 26,3% |
| Sýte | 21,4% | 21,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 21,4% | 26,3% |
| Jemný | 28,6% | 15,8% |
| Vyvážený | 28,6% | 26,3% |
| Výrazný | 14,3% | 21,1% |
| Vyhlásenie | 7,1% | 10,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 50,0% | 47,4% |
| jemne prepojená paleta | 7,1% | 10,5% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 5,3% |
| Silná farebná jednota | 28,6% | 26,3% |
| Jednotná paleta | 7,1% | 10,5% |
Aké obrazy Fred Uhlman si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Café, Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Les avions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Slate Mines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tightrope Dancer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Welsh Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Slate Mines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monuments | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Street Corner in St Servan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Fred Uhlman?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 400 | 66,7% |
| telefóny | 1 100 | 30,6% |
| tablety | 100 | 2,8% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Fred Uhlman?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev za deň má Fred Uhlman a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O Fred Uhlman na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Fred Uhlman má najviac návštev?
- Street Corner in St Servan: 300 návštev, 16% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Fred Uhlman?
- 3 600 návštev za dvanásť mesiacov, 1 900 na stránke umelca a 1 700 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Fred Uhlman?
- Rozdelenie návštev tvorí pou počítače (67%), telefóny (31%) a tablety (3%); na prvom mieste je pou počítače so zastupiteľným podielom 67%.
Aký štýl maľby od Fred Uhlman priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Výrazný (Kontrast): 21% návštev, 14% katalógu.