Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frederic Yates na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frederic Yates: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú William Dilworth Crewdson (c.1838–1908), High Sheriff of Westmorland (1888) and Chairman of Westmorland County Council (1906–1907) častejšie než akýkoľvek iný obraz od Frederic Yates: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% z celkového počtu. Potom nasledujú Ernest de Sélincourt (1870–1943), Professor of English a Girl with a Pigeon. Frederic Yates mal(a) celkom 1 100 návštev: 400 na stránke umelca a 700 na obrazoch. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 700 návštev. Výber je jasný: Tmavý (Luminancia) získava 75% návštev, ale predstavuje len 50% katalógu.
Frederic Yates: týchto 6 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
6 najnavštevovanejších obrazov Frederic Yates na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
William Dilworth Crewdson (c.1838–1908), High Sheriff of Westmorland (1888) and Chairman of Westmorland County Council (1906–1907)
200 návštev · 25,0%
-
2
Ernest de Sélincourt (1870–1943), Professor of English, 1907
200 návštev · 25,0%
-
3
Girl with a Pigeon, 1901
100 návštev · 12,5%
-
4
John Henry Bridges (1832–1906), 1904
100 návštev · 12,5%
-
5
Mary Yates
100 návštev · 12,5%
-
6
Rydal Water, 1914
100 návštev · 12,5%
Ako sa mení počet návštev stránky Frederic Yates podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Frederic Yates podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Frederic Yates sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 50,0% | 75,0% |
| Mäkký tieň | 25,0% | 12,5% |
| Mierny jas | 6,2% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 6,2% | 0,0% |
| Luminózny | 12,5% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 75,0% | 87,5% |
| Subtelné tóny farieb | 18,8% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 61,5% | 85,7% |
| Monochromatické | 15,4% | 14,3% |
| Neutrálne tóny | 15,4% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 68,8% | 87,5% |
| Vyvážené | 25,0% | 12,5% |
| Sýte | 6,2% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 68,8% | 75,0% |
| Jemný | 25,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 6,2% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,2% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 81,2% | 87,5% |
| Jednotná paleta | 6,2% | 12,5% |
Aké obrazy Frederic Yates si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charlotte Mason (1842–1923) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Path on Nab Scar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Dent, August 1904 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Henry Bridges (1832–19… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ernest de Sélincourt (1870–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Rydal Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rydal Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Rydal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frederick Punchard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Holme (1830–1905), Cha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Frederic Yates?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má Frederic Yates a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
O Frederic Yates na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Frederic Yates má najviac návštev?
- William Dilworth Crewdson (c.1838–1908), High Sheriff of Westmorland (1888) and Chairman of Westmorland County Council (1906–1907): 200 návštev, 25% všetkých zobrazení. Nad ním je 6 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Frederic Yates?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov, 400 na stránke umelca a 700 na obrazoch.
Aký štýl maľby od Frederic Yates priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Tmavý (Luminancia): 75% návštev, 50% katalógu.