Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frederick Mackenzie na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frederick Mackenzie: dopyt na pohľad
Najčítanejším obrazom umelca Frederick Mackenzie na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov je Winchester College Chapel: 100 návštev, čo predstavuje 9% všetkých zobrazení tohto umelca. Ďalšie v obľúbenosti: Examination Room Of Merchant Taylors' School a Effigy Of Aveline. Frederick Mackenzie celkom zaznamenal 1 200 návštev, z toho 200 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých obrazoch. Vrcholový mesiac: Júl 2026, s 1 200 návštevami. Kupujúci preferujú Mäkký tieň (Luminancia): 45% návštev oproti 34% v umeleckom katalógu umelca.
10 najčastejšie otváraných obrazov od Frederick Mackenzie, ktoré si kupujú zákazníci
Ranking podľa reálnej návštevnosti za posledných dvanásť mesiacov na AllPaintingsStore.com: najčastejšie si ľudia pozreli 10 obrazov od Frederick Mackenzie, pričom najnavštevovanejšie sa nachádzajú na prvom mieste.
-
1
Winchester College Chapel
100 návštev · 9,1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 návštev · 9,1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 návštev · 9,1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 návštev · 9,1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 návštev · 9,1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 návštev · 9,1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 návštev · 9,1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 návštev · 9,1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 návštev · 9,1%
-
10
The North Entrance
100 návštev · 9,1%
Aký záujem má každý mesiac o Frederick Mackenzie?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa pozerajú obrazy od Frederick Mackenzie?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké typy obrazov si vyberajú kupujúci Frederick Mackenzie?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 9,1% |
| Mäkký tieň | 34,0% | 45,5% |
| Mierny jas | 24,0% | 27,3% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 18,2% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 54,0% | 63,6% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 36,4% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,0% | 54,5% |
| Vyvážené | 44,0% | 45,5% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 10,0% | 18,2% |
| Výrazný | 16,0% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 54,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 45,5% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 36,4% |
Aké obrazy od Frederick Mackenzie sú žiadané podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Frederick Mackenzie?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Frederick Mackenzie a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Frederick Mackenzie: časté otázky
Ktoré obrazy od Frederick Mackenzie sú najpožadovanejšie?
- Winchester College Chapel dominuje s 100 návštevami (9% z celkového počtu zobrazení umelca Frederick Mackenzie). Vyššie uvedené hodnotenie ukazuje top 10.
Aký je záujem o Frederick Mackenzie?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých obrazoch.
Ktorý typ obrazov od Frederick Mackenzie majú kupujúci najradšej?
- Mäkký tieň (Luminancia): 45% návštev z 34% katalógu.