Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Condo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Condo: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Conspiracy častejšie než akýkoľvek iný obraz od George Condo: 1 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 30% z celkového počtu. Potom nasledujú Night Rider a Jesus on the Cross. George Condo mal(a) celkom 5 000 návštev: 1 900 na stránke umelca a 3 100 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 37% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 900 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: telefóny (52%) a pou počítače (48%). Výber je jasný: Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získava 67% návštev, ale predstavuje len 21% katalógu.
George Condo: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov George Condo na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
Conspiracy
1 400 návštev · 30,4%
-
2
Night Rider
1 400 návštev · 30,4%
-
3
Jesus on the Cross
700 návštev · 15,2%
-
4
Nude on Purple
200 návštev · 4,3%
-
5
Study for The Jester, 2003
200 návštev · 4,3%
-
6
Untitled, 1989
100 návštev · 2,2%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
100 návštev · 2,2%
-
8
The Young Executive, 2003
100 návštev · 2,2%
-
9
Barney
100 návštev · 2,2%
-
10
Study for Blue Female Composition, 2006
100 návštev · 2,2%
Ako sa mení počet návštev stránky George Condo podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 1 200 |
| Aug 2026 | 700 | 1 200 |
| Sep 2026 | 500 | 700 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov George Condo podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od George Condo sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,3% | 30,4% |
| Mäkký tieň | 31,0% | 54,4% |
| Mierny jas | 13,8% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 27,6% | 6,5% |
| Luminózny | 17,2% | 8,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,3% | 43,5% |
| Subtelné tóny farieb | 13,8% | 4,3% |
| Vyvážene jemná | 17,2% | 17,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 20,7% | 34,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 32,0% | 47,7% |
| Tmavé tóny | 16,0% | 36,4% |
| Neutrálne tóny | 48,0% | 15,9% |
| Pastelové tóny | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,8% | 43,5% |
| Vyvážené | 34,5% | 37,0% |
| Sýte | 20,7% | 19,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 13,8% | 2,2% |
| Jemný | 24,1% | 65,2% |
| Vyvážený | 3,5% | 0,0% |
| Výrazný | 20,7% | 6,5% |
| Vyhlásenie | 37,9% | 26,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 31,0% | 6,5% |
| jemne prepojená paleta | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,7% | 67,4% |
| Silná farebná jednota | 17,2% | 2,2% |
| Jednotná paleta | 27,6% | 23,9% |
Aké obrazy George Condo si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Pierrot Lunaire (Comic Stri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Lord Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Dreaming Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Nights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Colored Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peripheral Beings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Your Friendly Neighborhood… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika George Condo?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 2 600 | 52,0% |
| pou počítače | 2 400 | 48,0% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci George Condo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| portugalsky | 400 | 66,7% |
| taliansky | 200 | 33,3% |
Koľko návštev za deň má George Condo a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 500 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O George Condo na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od George Condo má najviac návštev?
- Conspiracy: 1 400 návštev, 30% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca George Condo?
- 5 000 návštev za dvanásť mesiacov, 1 900 na stránke umelca a 3 100 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca George Condo?
- Rozdelenie návštev tvorí telefóny (52%) a pou počítače (48%); na prvom mieste je telefóny so zastupiteľným podielom 52%.
Aký štýl maľby od George Condo priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 67% návštev, 21% katalógu.