Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Race na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Race: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú 'Request' LT629 častejšie než akýkoľvek iný obraz od George Race: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% z celkového počtu. Potom nasledujú 'John and Norah' LT203 a 'Devon County' LT526. George Race mal(a) celkom 1 500 návštev: 500 na stránke umelca a 1 000 na obrazoch. Dynamika spomalila: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Najlepší mesiac bol Júl 2026: 1 200 návštev. Výber je jasný: Svetlá rovnováha (Luminancia) získava 75% návštev, ale predstavuje len 50% katalógu.
George Race: týchto 10 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
10 najnavštevovanejších obrazov George Race na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
-
1
'Request' LT629, 1906
200 návštev · 16,7%
-
2
'John and Norah' LT203, 1924
200 návštev · 16,7%
-
3
'Devon County' LT526, 1921
100 návštev · 8,3%
-
4
'Smilax' LT594, 1911
100 návštev · 8,3%
-
5
'East Briton' LT447, 1921
100 návštev · 8,3%
-
6
'Shipmates' LT1134, 1925
100 návštev · 8,3%
-
7
'Renovate' LT307, 1910
100 návštev · 8,3%
-
8
The Lowestoft Trawler 'Fearless', 1911
100 návštev · 8,3%
-
9
The 'Dominican', GY406, 1899
100 návštev · 8,3%
-
10
The 'Bermuda', GY56, 1905
100 návštev · 8,3%
Ako sa mení počet návštev stránky George Race podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov George Race podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od George Race sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,1% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 2,1% | 0,0% |
| Mierny jas | 35,4% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 50,0% | 75,0% |
| Luminózny | 10,4% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,4% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 27,1% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 91,9% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 2,7% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,9% | 33,3% |
| Vyvážené | 64,6% | 33,3% |
| Sýte | 12,5% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 16,7% |
| Výrazný | 25,0% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 56,2% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 31,2% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 25,0% | 41,7% |
| Vyvážená harmónia | 14,6% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 25,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 4,2% | 16,7% |
Aké obrazy George Race si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Devon County' LT526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Request' LT629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| 'Laburnum' LT1051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Vigilant' LT1025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Mary Adeline' LT650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Shipmates' LT1134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Smilax' LT594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Incentive' LT581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Smack, GY732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Bountiful' LT1151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci George Race?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev za deň má George Race a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
O George Race na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od George Race má najviac návštev?
- 'Request' LT629: 200 návštev, 17% všetkých zobrazení. Nad ním je 10 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca George Race?
- 1 500 návštev za dvanásť mesiacov, 500 na stránke umelca a 1 000 na obrazoch.
Aký štýl maľby od George Race priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Svetlá rovnováha (Luminancia): 75% návštev, 50% katalógu.