Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Turner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
George Turner: údaje, ktoré sú dôležité
Windley Brook, Derbyshire je najčastejšie otváranou maandou umelca George Turner: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich A Rest From Grazing Art Print a Landscapes On Tan Paper - (038). Spolu 2 600 návštev: 400 na stránke umelca a 2 200 u obrazov. Pokles o 75% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 2 100 návštevami. Vyvážený (Kontrast) je preferovaný štýl: 23% návštev, 6% katalógu.
Top 10 obrazov George Turner podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom George Turner, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Windley Brook, Derbyshire
400 návštev · 15,4%
-
2
A Rest From Grazing Art Print
300 návštev · 11,5%
-
3
Landscapes On Tan Paper - (038)
300 návštev · 11,5%
-
4
In A Derbyshire Lane Art Print
300 návštev · 11,5%
-
5
Littleover Hollow, Derbyshire
200 návštev · 7,7%
-
6
The old cottage littleover lane
100 návštev · 3,8%
-
7
Mx Paintings - (001)
100 návštev · 3,8%
-
8
Mx Paintings - (002)
100 návštev · 3,8%
-
9
Country Lane With Cottage
100 návštev · 3,8%
-
10
Faggot Gatherers
100 návštev · 3,8%
Aká je mesačná návštevnosť stránky George Turner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 900 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od George Turner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov George Turner?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 3,9% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 23,1% |
| Mierny jas | 54,0% | 57,7% |
| Svetlá rovnováha | 26,0% | 15,4% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 6,0% | 3,9% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 38,5% |
| Vyvážene jemná | 48,0% | 42,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 15,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,5% | 58,3% |
| Neutrálne tóny | 41,9% | 29,2% |
| Tmavé tóny | 11,6% | 12,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 6,0% | 3,9% |
| Vyvážené | 76,0% | 76,9% |
| Sýte | 18,0% | 19,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 7,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 23,1% |
| Výrazný | 18,0% | 30,8% |
| Vyhlásenie | 66,0% | 38,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 11,5% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 38,0% | 38,5% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 34,6% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca George Turner v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The old cottage littleover… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (008) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (012) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (007) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (010) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Rest From Grazing Art Pri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Mx Paintings - (009) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (023) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mx Paintings - (001) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woodland Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aký je jazykový rozpis publika umelca George Turner?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u George Turner a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa George Turner
Ktorý obraz od George Turner má najviac zobrazení?
- Windley Brook, Derbyshire, s 400 návštevami alebo 15% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má George Turner na AllPaintingsStore.com?
- 2 600 za posledných dvanástich mesiacov (400 na stránke umelca, 2 200 na obrazoch).
Existuje štýl George Turner, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyvážený (Kontrast): 23% návštev oproti 6% v katalógu.