Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Georges Lemmen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Georges Lemmen: údaje, ktoré sú dôležité
Heyst No. 3: High Tide je najčastejšie otváranou maandou umelca Georges Lemmen: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Autumn a The Nap. Spolu 5 400 návštev: 1 000 na stránke umelca a 4 400 u obrazov. Pokles o 80% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 3 900 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (87%) a telefóny (13%). Výrazný (Kontrast) je preferovaný štýl: 48% návštev, 30% katalógu.
Top 10 obrazov Georges Lemmen podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Georges Lemmen, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Heyst No. 3: High Tide, 1891
400 návštev · 8,7%
-
2
Autumn
400 návštev · 8,7%
-
3
The Nap, 1906
300 návštev · 6,5%
-
4
Little Pierre 1
300 návštev · 6,5%
-
5
Family Gathering in Saint-Idesbald, 1910
200 návštev · 4,3%
-
6
Flowers and Apples, 1909
200 návštev · 4,3%
-
7
Sleep, 1900
200 návštev · 4,3%
-
8
Self Portrait 3
200 návštev · 4,3%
-
9
View of the Thames
200 návštev · 4,3%
-
10
Courbevoie. Factories by Moonlight
200 návštev · 4,3%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Georges Lemmen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 700 | 3 200 |
| Aug 2026 | 300 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Georges Lemmen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Georges Lemmen?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 10,9% |
| Mäkký tieň | 52,0% | 56,5% |
| Mierny jas | 18,0% | 19,6% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 10,9% |
| Luminózny | 2,0% | 2,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 13,0% |
| Subtelné tóny farieb | 18,0% | 13,0% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 32,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 32,0% | 37,0% |
| Sýta farba | 2,0% | 4,3% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 44,4% |
| Tmavé tóny | 37,0% | 42,2% |
| Neutrálne tóny | 13,0% | 13,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,0% | 17,4% |
| Vyvážené | 48,0% | 39,1% |
| Sýte | 36,0% | 43,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 6,5% |
| Jemný | 24,0% | 21,7% |
| Vyvážený | 16,0% | 8,7% |
| Výrazný | 30,0% | 47,8% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 15,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 6,5% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 8,7% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 15,2% |
| Silná farebná jednota | 46,0% | 41,3% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 28,3% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Georges Lemmen v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Serrys Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Large Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames. the Elevator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Two Sisters or The Serr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Seated in an In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carousel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Milliner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Georges Lemmen pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 700 | 87,0% |
| telefóny | 700 | 13,0% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Georges Lemmen?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Georges Lemmen a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Georges Lemmen
Ktorý obraz od Georges Lemmen má najviac zobrazení?
- Heyst No. 3: High Tide, s 400 návštevami alebo 9% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Georges Lemmen na AllPaintingsStore.com?
- 5 400 za posledných dvanástich mesiacov (1 000 na stránke umelca, 4 400 na obrazoch).
Prezerá si Georges Lemmen viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (87%) a telefóny (13%); najviac je to z pou počítače so podielom 87%.
Existuje štýl Georges Lemmen, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Výrazný (Kontrast): 48% návštev oproti 30% v katalógu.