Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Georges Rouault na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Georges Rouault: údaje, ktoré sú dôležité
Head of Christ je najčastejšie otváranou maandou umelca Georges Rouault: 1 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich The old king a 'Homo homini lupus'. Spolu 11 500 návštev: 2 600 na stránke umelca a 8 900 u obrazov. Nárast o 40% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 9 100 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (85%), telefóny (12%) a tablety (3%). Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) je preferovaný štýl: 38% návštev, 22% katalógu.
Top 10 obrazov Georges Rouault podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Georges Rouault, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
Aká je mesačná návštevnosť stránky Georges Rouault?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 100
8 000
Aug 2026
400
600
Sep 2026
1 100
300
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Georges Rouault?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Georges Rouault?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
84,6%
70,0%
Elegantný
15,4%
23,3%
Éterický
0,0%
3,3%
Zemitý
0,0%
1,7%
Pokojný
0,0%
1,7%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
76,9%
70,0%
Kontemplatívny
7,7%
20,0%
Zúfalý a vážny
7,7%
3,3%
Duchovná
0,0%
3,3%
Pokojná
0,0%
1,7%
Tajomný
7,7%
0,0%
Nostalgický
0,0%
1,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
32,0%
41,0%
Mäkký tieň
38,0%
41,8%
Mierny jas
24,0%
14,8%
Svetlá rovnováha
6,0%
2,5%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
44,0%
37,7%
Subtelné tóny farieb
32,0%
38,5%
Vyvážene jemná
24,0%
21,3%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
2,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
82,8%
88,9%
Neutrálne tóny
17,2%
5,6%
Tmavé tóny
0,0%
5,6%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
52,0%
54,1%
Vyvážené
48,0%
43,4%
Sýte
0,0%
2,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
6,0%
12,3%
Jemný
18,0%
15,6%
Vyvážený
14,0%
11,5%
Výrazný
10,0%
16,4%
Vyhlásenie
52,0%
44,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
22,0%
37,7%
jemne prepojená paleta
20,0%
22,1%
Vyvážená harmónia
16,0%
9,0%
Silná farebná jednota
20,0%
16,4%
Jednotná paleta
22,0%
14,8%
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Georges Rouault v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The old king
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jesus on the cross as forgo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
We ... By his death we were…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Femme Affranchie, A Quatorz…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Superman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Obeying Until the death and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
'... when the night came. T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Bring your death out!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eternally scourged
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny alebo počítače: kde sa Georges Rouault pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
9 800
85,2%
telefóny
1 400
12,2%
tablety
300
2,6%
Aký je jazykový rozpis publika umelca Georges Rouault?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
kórejsky
500
41,7%
dánsky
200
16,7%
španielsky
200
16,7%
taliansky
200
16,7%
slovinsky
100
8,3%
Koľko je denných návštev u Georges Rouault a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
Deň
Návštevy
st 23 Sep
0
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
500
so 26 Sep
200
ne 27 Sep
800
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
500
st 30 Sep
200
št 1 Okt
100
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
300
po 5 Okt
500
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
200
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
300
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
100
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
100
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
Požiadavky na otázky týkajúce sa Georges Rouault
Ktorý obraz od Georges Rouault má najviac zobrazení?
Head of Christ, s 1 200 návštevami alebo 10% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Georges Rouault na AllPaintingsStore.com?
11 500 za posledných dvanástich mesiacov (2 600 na stránke umelca, 8 900 na obrazoch).
Prezerá si Georges Rouault viac na telefónoch alebo na počítačoch?
Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (85%), telefóny (12%) a tablety (3%); najviac je to z pou počítače so podielom 85%.
Existuje štýl Georges Rouault, ktorý návštevníci preferujú?
Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 38% návštev oproti 22% v katalógu.