Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Salaì na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Salaì: pohľad kupujúcich
Kupujúci otvárajú Saint John the Baptist častejšie než akýkoľvek iný obraz od Salaì: 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 100% z celkového počtu. Salaì mal(a) celkom 3 700 návštev: 2 900 na stránke umelca a 800 na obrazoch. Trend je pozitívny: o 800% viac návštev v období Sep 2026 oproti obdobiu Aug 2026. Najlepší mesiac bol Sep 2026: 1 800 návštev. Zobrazenia podľa zariadenia: telefóny (76%) a pou počítače (24%). Výber je jasný: Mäkký tieň (Luminancia) získava 100% návštev, ale predstavuje len 67% katalógu.
Salaì: týchto 1 obrazov kupujúci pozorujú ako prvých
1 najnavštevovanejších obrazov Salaì na platforme AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, zoradené od najnavštevovanejších.
Ako sa mení počet návštev stránky Salaì podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 1 700 | 100 |
Ako sa mení počet prehliadok obrazov Salaì podľa mesiacov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké obrazy od Salaì sa zhodujú s výberom kupujúcich?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 33,3% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 66,7% | 100,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 66,7% | 100,0% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 100,0% | 100,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 66,7% | 100,0% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 33,3% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 66,7% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké obrazy Salaì si udržiavajú záujem, môc po móci?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Female Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mona Lisa (Thalwil) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 100 |
Aký je podiel jednotlivých zariadení v rámci publika Salaì?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 2 800 | 75,7% |
| pou počítače | 900 | 24,3% |
V akých jazykoch sa pohybujú kupujúci Salaì?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 700 | 36,8% |
| taliansky | 700 | 36,8% |
| bulharsky | 100 | 5,3% |
| španielsky | 100 | 5,3% |
| francúzsky | 100 | 5,3% |
| holandsky | 100 | 5,3% |
| ukrajinsky | 100 | 5,3% |
Koľko návštev za deň má Salaì a čo nasleduje ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 300 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
O Salaì na AllPaintingsStore.com
Ktorý obraz od Salaì má najviac návštev?
- Saint John the Baptist: 800 návštev, 100% všetkých zobrazení. Nad ním je 1 obrazov.
Aká je veľkosť publika umelca Salaì?
- 3 700 návštev za dvanásť mesiacov, 2 900 na stránke umelca a 800 na obrazoch.
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Salaì?
- Rozdelenie návštev tvorí telefóny (76%) a pou počítače (24%); na prvom mieste je telefóny so zastupiteľným podielom 76%.
Aký štýl maľby od Salaì priťahuje kupujúcich?
- Obrazy typu Mäkký tieň (Luminancia): 100% návštev, 67% katalógu.